Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elküldenétek a képet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldenétek a képet?

Figyelt kérdés

Exem (20L) megcsalt engem még fél éve. Jelenleg van barátja (nem az akivel megcsalt), viszont társkeresőn fent van a csaj, és aktív (kamu névvel és életkorral van fent, de a képeken 100% hogy ő van). Csináltam képernyőképeket, és azon gondolkodtam, hogy elküldöm a barátjának (akár névtelenül). Így hátha okozok egy kis bosszúságot a ribinek, meg a srác se lenne átverve.

Ne értsétek félre, én nem terveztem sose bosszút állni. Viszont random jött ez a lehetőség, kicsit sajnálnám kihagyni.


2020. okt. 27. 20:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem,semmi közöd hozzá!
2020. okt. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10%
Nekem is az ugrott be, hogy lehet hogy valaki visszaél a képeivel és akkor ciki elküldeni.
2020. okt. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas lenne.. lépj túl! Nem mindegy neked hogy az exed kivel mit csinál? Már semmi közöd hozzá
2020. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!