Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elküldenétek a képet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldenétek a képet?

Figyelt kérdés

Exem (20L) megcsalt engem még fél éve. Jelenleg van barátja (nem az akivel megcsalt), viszont társkeresőn fent van a csaj, és aktív (kamu névvel és életkorral van fent, de a képeken 100% hogy ő van). Csináltam képernyőképeket, és azon gondolkodtam, hogy elküldöm a barátjának (akár névtelenül). Így hátha okozok egy kis bosszúságot a ribinek, meg a srác se lenne átverve.

Ne értsétek félre, én nem terveztem sose bosszút állni. Viszont random jött ez a lehetőség, kicsit sajnálnám kihagyni.


2020. okt. 27. 20:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
66 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Ne állj bosszút. A bosszú nem megoldás.


Még annyit, hogy jó itt lenni. GYIK-en, ezt az oldalt nem kell rossz ötletek támogatására használni.

2020. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Az attól függ, hogy éppen melyik "énem" dominál. Ha éppen a "jobb", akkor valószínűleg nem, bár tönkretesz a tudat, hogy ilyesmi történik, miközben egy tisztességes világban nem szabadna ilyesmiknek történniük. (Fordított nemekkel szintén nem).


Ha viszont a psycho, akkor simán, márcsak azért is, hogy "na, vajon most mi fog történni, ha-ha, ezt beszoptátok". Aztán amint visszatér a jobbik énem, onnantól gyűlölhetném magam emiatt. Nem egyszerű az élet, ilyenkor örülök annak, hogy a legtöbb problémát simán csak kikerülöm.

2020. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Ha lenne benned büszkeség, akkor nem is foglalkoznál vele.

N

2020. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
EL!!!
2020. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Apám, erre a nőre többen lőttek, mint Leningrádra "43-44-ben.
2020. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Piti.
2020. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Ha ezt csinálod a csaj tudja foglalkozol vele, én nem adnám meg neki ezt az örömet. Ha magától jön rá dolgokra, de te leszarod az nagyobb pofon neki.Plusz ha elküldöd bármilyen fura, de még jobban összehozhatja őket, és te leszel a nevetségük tárgya.
2020. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Megérdemli, megcsalt a nyomorék
2020. okt. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Arra nem gondoltál, hogy valaki jogtalanul felhasználta a képeit, hogy pasit szerezzen magának? 🤔 Ismerősi körömben is volt már ilyen, hogy kamu névvel és életkorral az illető lány képével próbálta átverni a pasikat. Így mikor szóltunk neki rögtön intézkedett és jelentette a profilt.
2020. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon kicsinyes húzás lenne a részedről.

Érdekel még a lány, különben eszedbe sem jutna ilyen pitiáner dolog.

Én inkább ezen gondolkodnék a helyedben...

2020. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!