Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha beleszerettem egy ilyen nőbe? Nagyon gáz.

Figyelt kérdés

Sajnálom, hogy ilyen hosszú mesét írtam, de muszáj mindent leírnom. Előre is köszönöm, ha végigolvasod és kommentelsz!


3 és fél hónapja megismerkedtem egy lánnyal, aki az elején tök rendesnek tűnt. Sok közös élményünk lett és ezért hamar egymásba is gabalyodtunk, jól kijöttünk, és én hamar elkezdtem többet gondolni a dologba. Emiatt ráült a rózsaszín köd az agyamra, és nem tűnt fel, hogy a lány mindig kioffol mikor én keresem, és csak akkor jön, mikor ő akar. Na de lényeg a lényeg, 2 hónapot együtt voltunk, és 1 hónapja szakítottunk.

Tegnap viszont volt egy összejövetel, ilyen kanbuli szerű, ahol kb. 20-an ha lehettünk. Ittunk, majd az egyik srác megkérdezte, hogy hogy alakul a dolog (legyen Fanni) Fannival. Én erre válaszoltam, hogy megpróbáltam vele komolyan a dolgot, de nem működött, viszont még mindig szerelmes vagyok belé, és nagyon szeretném ha újra összejönnénk. Na és ekkor hatalmas röhögés tört ki... Kiderült, hogy a jelen lévő 20 emberből a Fanni 18-al kavart, abból 10-el akkor, mikor velem együtt volt... És a legdurvább, hogy kb. csak én nem tudtam erről az egészről, mert a Fannika minden egyes srácnak azt mondta, hogy ő az egyedüli... (Csak a srácok nem hülyék mint én, és hamar levágták mi a helyzet). Nekem is ezt mondta, csak én hülye el is hittem neki...

Nagyon megalázónak érzem ezt az egész helyzetet, hogy beleszerettem valakibe, aki semmibe nem vesz, megaláz, kihasznál, és a hátam mögött kavarja a sz*rt. De sajnos nemtudok mit csinálni, valamiért ezekután is csak ő jár a fejemben... Én annyira élveztem a vele eltöltött együttléteket... De ha belegondolok, hogy neki ez csak azért volt, hogy kb. ne unatkozzon, és csak 1 vagyok az 1000-ből... Hát elég sz*r érzés.


Ami az egyik legrosszabb, hogy a csaj egy hatalmas manipulátor. Direkt kis hülyének tetteti magát, mintha nemtudná mit csinál, így nem tudsz rá haragudni. De nem... Nagyon tapasztalt a lány, és pontosan tudja mikor mit kell bevetni. Neten nem beszélünk, de mindig összefutunk valamikor a héten, és úgy viselkedik, hogy elhiteti velem, hogy lehet valami még köztünk... Szakítottunk, de ekkor mégis bújik hozzám, kedves velem, fogdos. Emiatt elfelejteni se tudom. Aztán persze ezekután tojik a fejemre, és megy egy másik palihoz, akivel ugyanezeket csinálja. Elvileg valami 30-40 csávót tart így sakkban...

Hogy tudok ebből a helyzetből kiszabadulni? Nemtudom vele megszakítani a kapcsolatot, mivel a haveri társaságban benne van, mindig összefutok vele. Ráadásul én még tényleg szeretem, nemtudom miért. Akkora egy palimadár vagyok, de nemtudom elfelejteni, hiába alázott meg. De rohadtul tovább akarok lépni, és kitörni ebből, mert nagyon sokat szenvedtem és elegem van. Hátha tudtok segíteni...



2020. okt. 23. 13:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#4 Felesleges remélni, ez a valóság, hogy kevés normális emberrel kerülök kapcsolatba. Értük meg nem kár, nem igaz? A te logikádat követve.
2020. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#6 A te fajtádból nagyon-nagyon-nagyooon kevés van. Az ilyeneket, mint te, nem is szoktam bántani. Csak a nagyképű, műmájer köcsögöket, akik sokat hisznek magukról.
2020. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Rossz oldalról közelíted meg a dolgokat! Gondolom "Fanni" azért elég jól néz ki, és az ágyban is tud valamit. A kizárólagos komoly románc, mint láthatod nem opció, de legalább szerzett neked kellemes perceket, örülj ennek! Az meg poén, hogy a haverokkal lyuksógorok lettetek.

Nekem amúgy semmi bajom nem lenne azzal, ha kimondottam szép csajok huszadik qrópajtija lehetnék, átlagosan helyeskékkel meg bármikor összejöhetnék normál kapcsolatra. Bárcsak így lenne!

2020. nov. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!