Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csajok, miből tudtok rájönni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, miből tudtok rájönni, hogy a párotok volt-e már rossz lányal?

Figyelt kérdés
Miből jönnek le, azok hogy a pasi fordult-e már rossz lányhoz vagy netes sexrandis lányhoz? Vannak-e erre trükkök amikből ki lehet szűrni az ilyeneket? Vagy hogy mellettem fog-e ilyet tenni csak mert én valamire nemet mondok-e vagy se?

2020. okt. 3. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem elmondta, amúgy nem találtam volna ki semmiből.
2020. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Sokkal gyakoribb, hogy a készséges kolléganővel vagy a cserfes tiniből felnőtté váló szomszédlánnyal szűri össze a levet.

A férfiak zöme nem vesz igénybe ilyen szolgáltatást.

2020. okt. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha a férfiak többsége, nem vesz igénybe ilyeneket akkor a net mért van tele ilyen lányok hirdetéseivel? Szóval így ez irracionális.
2020. okt. 3. 14:17
 4/16 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Nem tudom, engem ez sose érdekelt annyira, hogy ezen gondolkozzak. Nem értem, mi köze van a jelenlegi kapcsolathoz.
2020. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jelenleg csak ismmerkedem, még nincs kapcsolatom, de a leg utolsó az meg csalt engem és nem akarok megint így járni, de ő véletlenül bukott le, úgy hogy én őt nem csaltam meg, és mégis elkaptam hüvely gombát, és elkelett mennem nőgyógyászhoz gyógyszert fel íratni, és nem nem vécé ülőkétől kaptam el, ez nemi utoni hüvely gomba volt.
2020. okt. 3. 14:22
 6/16 anonim ***** válasza:
36%

Hamar rájövök az ilyesmire, még taliznom sem kell az illetővel, már előtte fel tudom vázolni hogy kivel is van dolgom.

Rutin, meg az évek.

2020. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De nekem nincs rutinom ebben, szóval lehetne velem is meg osztani ezeket a titkokat?
2020. okt. 3. 14:27
 8/16 anonim ***** válasza:
Gyere privibe akkor.
2020. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem ha már ismerkedéskor azon izgulsz, hogy meg fognak csalni, akkor nem azon kéne agyalnod, hogy nyomozhatod ki a partner múltját, hanem egészséges önértékelést kéne építened randizás helyett egyelőre.


Hüvely gombához se vécé nem kell, se szex, simán előfordul belső (hormonális, ph változás) vagy külső (antibiotikum, stressz) miatt is, ha hajlamos rá az ember.

2020. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt nő létedre igazán tudhatnád, hogy a hüvelygomba kialakulhat "csak úgy" is. Nem kell hozzá szex, wc, semmi. Szóval ha erre alapozva rúgtad ki a pasidat, akkor szívből gratulálok.
2020. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!