Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit lehet tenni akkor ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni akkor ha már rendszeressé válik a megcsalás? Szeretheti az illető a párját?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
A gardrób mélyéről előhalászod a bőröndöt, a ruháit belerakod és szépen kivágod az ajtó elé a pasival együtt. Más kérdés?
2020. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Persze imádja 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Ne legyél lábtörlő.

2020. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

nem szereti, nem tiszteli.

Ha valaki már csal, az már nem akar a másikkal lenni. De gyáva ahozz hogy változtasson.

Az hülyeség hogy az újdonság hajtja stb. stb.

2020. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Mi az hogy rendszeresé?Komolyan ennyire szánalmas nem lehet valaki,nem szereti és nem is tiszteli.Minek nyalogatod a sebeidet,tipli ennyi köszi csá.

Persze,hogy fáj,de jobb lesz az tuti.

2020. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Tenyleg szeretheti, de az mas kerdes, mire menni vele.
2020. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Hm. Ismerek egy férfit. 6 éve viszonya van. Most készül el az álomház, amit 100%-ig a saját pénzéből épült fel a felesége ízlése szerint. Vele tervezi a jövőt. Sokat beszél róla /együtt dolgozunk./ Mégsem tud szakítani a szeretőjével. Merthogy más. A feleség csinosabb, fiatalabb, ágyban is jobb. A másik nő varázsa abban áll, hogy MÁS. Kritizálni is szokta, ellenben a feleségéről csak felsőfokon beszél. Biztosan mondhatom, hogy Ő szereti a párját, Egyszerűen nem monogám. Ennyi.
2020. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
6os a szeretőnek miért jó ilyen pöccsel lenni.Tiszta megalázó sztori.
2020. szept. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
#7 ez igaz...
2020. okt. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
6-os vagyok. Gondolom a szeretőjének nem mondja azt amit a háta mögött mond.
2020. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%

Lehet hogy azért nem megalázó neki mert a szeretőnek sem ő az egyetlen.

Én egy ilyen szituban vagyok. Én vagyok a harmadik a házasságukban. Az én házasságomban pedig a csávó harmadik.

Minden jó itthon, szex is van, férjem közelébe sem érhet az illető, ő csak kiegészítés és valóban annyi a titok hogy ő MÁS. És nem érzem megalázónak hogy a pasinak is a felesége a nagy betűs Ő. Van egy életük. Meg nekem is van.

2020. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!