Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sokat ronthat valamit az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat ronthat valamit az a munkámba?

Figyelt kérdés

Unom már a férjem csak a folyamatos vita és veszekedés megy minden áldott nap.

Csak az van, amit ő akar!!!!


Én dolgozom, a munkám során megismertem egy férfit. Aki igazából tetszik, és az is tetszik, hogy a közös a munkánk!!!!


Tulajdonképpen úgy ismertem meg, hogy a tőle 12 évvel idősebb bátyával üzleti kapcsolatba vagyunk már lassan 4 éve!!

De 4 éve az öccsét nem ismertem meg csak most egy hópnapja!! Elhívott vacsorázni bejövünk egymásnak, most úgy mond együtt vagyunk.


A férjemnek míg nem volt ez srác sokszor hangoztattam, hogy váljunk el , de ő nem akar.

6 hónapig mint kutya macska veszekedünk egymással a férjemmel.


Most az én munkám és új vállakozások miatt távol vagyunk egymástól már 1 hónapja, de közben megismertem ezt a srácot.

Akivel jól vagyok, jó a szex.

Élvezek mindent , mert ez új meg miden és érdekes.

Szóval megvagyunk magunknak.


Csak hát az üzlet az üzlet a munka meg munka .

Én meg aztán munka mániás vagyok!

Néhány menet után igaz megy a munka tovább. Na itt a munka hozzájuk köt vagyis a terstvérének a vállalkozásához.

Csak itt az van, hogy a testvéréhez mindig megyek mostmár "megyünk " mert közösen megyünk együtt!!

A tesójának azt mondjuk még csak egy ismerőse vagyok akin segít.

Mondjuk a tesója nem mindig van bent csak az alkalmazottak.

De a testvérének az alkalmazottjai meg tudják, hogy férjem van és van egy 2 éves gyerekem. Mert korábban a párommal jártunk oda hozzájuk munka miatt.


És most meg kibeszélnek minket engem azok rohatd alkalmazottak?! Hogy férjem van , és gyerekem és most a főnök testvérével állítok oda be, aki segítőkész és udvarias velem.

Az alkalmazottoknak meg az bajuk, hogy én én is bekerült külföldi vagyok még ők is.

Meg ott dolgoznak náluk reggeltől estig, én meg a főnök tesójával jövök - megyek hozzájuk.....


Szóval nekem a munka nagyon fontos. De így ezek miatt az alkalmazottak miatt mindig kellemetlenül érzem magam!!!! Egyébként 26 éves vagyok.

Szeretem a gyerekem ő midenem és ezt tudja már az új srác is. Én fiatal anyuka akartam lenni, de férjem nem bírom már elviselni...


Most úgy vagyunk a szeretőmmel jó a szex. Elvagyunk de lehet jövőben komolyabb is ki alakul majd köztünk. Összejárunk eljárunk barátokkal össze vissza.

A nagymama még vigyázz a gyerekre.


A gond az alkalmazottokkal van.

Az alkalmazottaknak meg lejön hogy most én még ő csak jól elvagyunk egymással az ágyban... Mert tudják férjem van gyerekem van és mindig kérdezek hol van a gyerek.!!!


És ha férjem számát tudnák biztos elmondanák neki, mert nem jön be nekik amit csinálok.

Pedig az egyetlen bajuk az, hogy ők nem járnak kézen fogva a főnök öccsével.


Elakarok válni nem csak az új srác miatt amúgy is....

A férjem nem akar válni.

Egyébként a ferjem is külföldi és a szeretőm is.


Hogyan tovább?

Mi legyen ezekkel az alkalmazotokkal sokat rontanak a helyzetemen.


2020. szept. 30. 13:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%

Férjes nő létedre félred#gsz a főni tesójával, egy kisgyerek mellett. Már nem azért, de szerinted milyen képnek kéne ennek fényében kialakulnia rólad BÁRKINEK? :D

Tisztességes ember félrekavarás nélkül elválik, aztán kezd új életbe. A munkahely pedig amúgy sem az a hely, ahol kézenfogva mászkál az ember a párjával. Nem oda való. Ha a kollégák előtt enyelegsz nem meglepő, hogy pletykálnak. Te vontad bele őket ezzel, és te adtad a kezükbe a lehetőséget, hogy ítélkezzenek, esetleg bele is szóljanak. Lehet mondogatni, hogy semmi közük hozzá, de azalapján, amit teszel igenis ítélkeznek az emberek, pletykálnak... stb. Nem más okozta ezt, hanem te.

A válást pedig elég egy embernek beadnia. De ezt elmondták előttem is. Ha pedig az a bajod, hogy a férjed nem akarja aláírni, akkor mit zavar, ha megtudja? Akkor legalább könnyebben hajlik makd rá.

Nem is értem, mit szenvedsz, de legalább itt is páran jót nevettünk rajtad.

2020. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%

Hát igen, aki ilyen ocsmányságot csinál, annak el kell viselnie, hogy a "rohadt alkalmazottak" kibeszélik.

Persze teljesen jogosan. Mégis mire számítottál? Hogy majd jófej leszel amiért félre k*rsz?

2020. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem te attól félsz, hogy válás után két szék közül a padlóra esel, és a munkádat is elveszíted. Nem írtad, kié a vállalkozás, de még ha közös is, válás után akkor sem lesz egyszerű együtt dolgozni.

Mondjuk ebbe most már késő belegondolni, előbb kellett volna.

A férjed se hiszem, hogy bolond lenne, biztos hogy a fülébe jutnak a dolgok, ezek után már nem hiszem, hogy ellene lesz a válásnak.

Nem tudom, mi milyen jó tanácsot adhatnánk. Már jól megkevertétek ezt a szószt.

2020. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek mindig is szerettek pletykálni ez van. Akkor is pletyiznének ha független volnál és a főnökkel dugsz.

A válókeresetet meg add be, nem kell hozzá a másik félnek elfogadnia, bármelyik fél kezdeményezheti a házasság megszűntetését. Lesz majd békéltető tárgyalás, megmondod fenntartod a kereseted. Utána megkérdezik van-e vagyonmegosztási, gyermekelhelyezési megállapodás, ha nincs akkor lesz némi bírósági hercehurca. Nem lesz gyaloggalopp ha a férjed köti az ebet a karóhoz, de ez van a bíróság majd a végén dönt ebben is.

2020. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
87%
Az a kifogasod a valasra hogy nem akarod komolyra fordítani a dolgot a szeretoddel? Mi közzé a kettőnek egymáshoz? Attól még ugyanúgy szólhat csak szexről de úgy legalább már nem csalsz meg senkit és nem úgy néznek rád mint egy ribire. Bár azt már valószínűleg elcseszted.
2020. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom, azért süketel össze-vissza a k...ízé...kedves kérdező, mert azt nem akarja leírni, hogy egyedül nem tudja magát és a gyereket eltartani. Vagy a férje támogatja anyagilag, vagy az új kan, de valakinek lenni kell, köztes időszak nem jöhet szóba, mert felkopik az álla.

Ezt tessék figyelembe venni a válasznál.

Az meg gyomorforgató, hogy a férjed anyjára bízod a gyereked, hogy a férjed csalni tudd. Szerinted ez mennyire undorító?

2020. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Persze utolsó 20 éves korom ta csinálom a saját vállalkozásomat.

Minden magamtól a férjem segítsége nélkül.


Pont ez a gáz férjembe, hogy summit nem csinált. Most a d...ó társam többet segít mint ő 4 év házasság alatt.


A gyerekemet pedig képviselem napközben melo és nagyi vigyâzz rá aki az én édesanyám.

2020. szept. 30. 20:23
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
De akkor arra válaszolsz, hogy miért nem adod be a papírokat?
2020. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Folyamatban van
2020. szept. 30. 21:12
 20/25 anonim ***** válasza:
78%

Folyamatban van... persze.

Egy válás úgy indul, hogy fogod a cuccaid, és elköltözöl. Kimondod, hogy vége.

Te meg itt reszketsz, hogy a férjed meg ne tudja, hogy megcsalod, mert beadja a válást.

Aha, hihető.

2020. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!