Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sokat ronthat valamit az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat ronthat valamit az a munkámba?

Figyelt kérdés

Unom már a férjem csak a folyamatos vita és veszekedés megy minden áldott nap.

Csak az van, amit ő akar!!!!


Én dolgozom, a munkám során megismertem egy férfit. Aki igazából tetszik, és az is tetszik, hogy a közös a munkánk!!!!


Tulajdonképpen úgy ismertem meg, hogy a tőle 12 évvel idősebb bátyával üzleti kapcsolatba vagyunk már lassan 4 éve!!

De 4 éve az öccsét nem ismertem meg csak most egy hópnapja!! Elhívott vacsorázni bejövünk egymásnak, most úgy mond együtt vagyunk.


A férjemnek míg nem volt ez srác sokszor hangoztattam, hogy váljunk el , de ő nem akar.

6 hónapig mint kutya macska veszekedünk egymással a férjemmel.


Most az én munkám és új vállakozások miatt távol vagyunk egymástól már 1 hónapja, de közben megismertem ezt a srácot.

Akivel jól vagyok, jó a szex.

Élvezek mindent , mert ez új meg miden és érdekes.

Szóval megvagyunk magunknak.


Csak hát az üzlet az üzlet a munka meg munka .

Én meg aztán munka mániás vagyok!

Néhány menet után igaz megy a munka tovább. Na itt a munka hozzájuk köt vagyis a terstvérének a vállalkozásához.

Csak itt az van, hogy a testvéréhez mindig megyek mostmár "megyünk " mert közösen megyünk együtt!!

A tesójának azt mondjuk még csak egy ismerőse vagyok akin segít.

Mondjuk a tesója nem mindig van bent csak az alkalmazottak.

De a testvérének az alkalmazottjai meg tudják, hogy férjem van és van egy 2 éves gyerekem. Mert korábban a párommal jártunk oda hozzájuk munka miatt.


És most meg kibeszélnek minket engem azok rohatd alkalmazottak?! Hogy férjem van , és gyerekem és most a főnök testvérével állítok oda be, aki segítőkész és udvarias velem.

Az alkalmazottoknak meg az bajuk, hogy én én is bekerült külföldi vagyok még ők is.

Meg ott dolgoznak náluk reggeltől estig, én meg a főnök tesójával jövök - megyek hozzájuk.....


Szóval nekem a munka nagyon fontos. De így ezek miatt az alkalmazottak miatt mindig kellemetlenül érzem magam!!!! Egyébként 26 éves vagyok.

Szeretem a gyerekem ő midenem és ezt tudja már az új srác is. Én fiatal anyuka akartam lenni, de férjem nem bírom már elviselni...


Most úgy vagyunk a szeretőmmel jó a szex. Elvagyunk de lehet jövőben komolyabb is ki alakul majd köztünk. Összejárunk eljárunk barátokkal össze vissza.

A nagymama még vigyázz a gyerekre.


A gond az alkalmazottokkal van.

Az alkalmazottaknak meg lejön hogy most én még ő csak jól elvagyunk egymással az ágyban... Mert tudják férjem van gyerekem van és mindig kérdezek hol van a gyerek.!!!


És ha férjem számát tudnák biztos elmondanák neki, mert nem jön be nekik amit csinálok.

Pedig az egyetlen bajuk az, hogy ők nem járnak kézen fogva a főnök öccsével.


Elakarok válni nem csak az új srác miatt amúgy is....

A férjem nem akar válni.

Egyébként a ferjem is külföldi és a szeretőm is.


Hogyan tovább?

Mi legyen ezekkel az alkalmazotokkal sokat rontanak a helyzetemen.


2020. szept. 30. 13:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt már ez a kérdés?
2020. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mónika show. 😁
2020. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Sajnos Mónkia Show .... de nem vicces.

Ezek az alkalmazottak már az kikészítettek.

2020. szept. 30. 13:19
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Ne élj úgy, hogy kikészíthessenek. Mégis mit vártál?
2020. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

"sokszor hangoztattam, hogy váljunk el , de ő nem akar."


És? Nem kell neki akarni.

2020. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A dolgozóktól sem lehet elvárni, hogy homokba dugják a fejüket, és mivel folyton a gyerekek után kérdezősködnek, így tuti az van, hogy szegény gyerekek milyen anyjuk van, és ez valamilyen szinten érthető is. Illetve te mivel most szeretőkén járkász oda, miközben van férkjed, így alapból is megvan rólad a véleményük. Másként néznének rád ha már elváltál volna, illetve ők ismerik a főnöküket, és lehet tudják, hogy nem te vagy az első ilyen kalandja, és az is lehet, hogy a gyerekek miatt nem is akar majd többet.
2020. szept. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyszerű! Válni kell, nincs olyan, hogy a férj nem akar. Add be a papírt, költözz el a gyerekkel vagy nem tudom kié a ház/lakás amiben éltek.

Mit kell ezt tulbonyolítani?

Akkor az alkalmazottak se sutyorognak, kiderül, hogy a szeretődnek mi a valódi szándéka. Aztán csinálsz, amit akarsz.

Nem is értem...

N28

2020. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Mivel még én sem akarom a szeretőmmel összekötni az életem.

Nekem jó úgy úgy hogy van szex és munka.

A gyerekemnek még van midene foglalkozva van vele eleget.

2 nyelven tanul alapból.

A nagymama elvan van vele míg én nap közben dolgozok azért, hogy meglegyen mindenünk.

2020. szept. 30. 14:02
 9/25 A kérdező kommentje:

Igen van egy gyerekem és kész.

Egy gyerekkel még lehet, ugyanúgy új életet kezdeni bármit.


A mai világba már mindenkinek van legalább egy ez egy természetes és szép dolog.

2020. szept. 30. 14:04
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor válj el, de továbbra se értem mit szerencsétlenkedsz? Beadod a keresetet és majd bele nyugszik.

De így tényleg igazuk van (bár közük nincs hozzá, de véleményük lehet) a kollégáknak.

N28

2020. szept. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!