Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak,ha a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak,ha a párommal nem tudjuk kezelni a konfliktusokat és ezért megcsalnám?

Figyelt kérdés

Szeretek vele lenni,közös a jövőképünk,jól kijövünk,felnézek rá stb..de sok más dologban van problémánk. Kicsit abszurd,de az a bajom,hogy nem szeret eléggé,vagyis nem mutatja ki jól. Folyamatosan szenvedek ettől,hiába beszélek erről vele nem képes változtatni rajta. Képtelen megadni az alapvető intimitást,nem bújik hozzám soha,nem szeretkezik lágyan velem soha. Azt is gondolom,hogy titkolózik... ,ezekmiatt elkezdtem beszélgetni férfiakkal és egyre inkább arra hajlok ,hogy randizzak,hogy akár megcsaljam őt ,mert így legalább nem fogom magam emészteni a párom miatt és vitázni sem fogok vele többet,hogy miért nem ilyen vagy olyan....

Ti voltatok hasonló helyzetben már?Mi lett a vége?


2020. szept. 23. 11:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
38%

Te nem vagy ép, az tuti...nem tudsz megbeszélni vele valamit s félre prütykölsz? :DDDD

Ha neked egy romantik rudi kell, akkor járj azzal...

Neki meg pont jó vagy leírásod alapján üríteni...

Lehet, hogy ti zsák & folt vagytok...ne kínozzatok mást személyetekkel szerintem;)

2020. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom miért nem merül fel az az opció,hogy szakítasz vele.

Hogyha rossz a szex és érzelmileg sem elégít ki akkor mégis mit akarsz mellette?

Milyen jövő az amiben se testileg se lelkileg nem kapod meg azt amit igényelsz?

Szerintem szakítás lenne a megoldás.A megcsalás sosem az...ha valaki odáig eljut,hogy megcsalja a párját szerintem már rég nem szereti.

2020. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Mondd el neki h neked ez nem eleg, tobbre van szukseged es h gondolkodjon el rajta. H ha nem valtoznak a dolgokon lesz mas aki megteszi. Mert igy ez egy lagymatag lofa... Senki se tokeletes de ez pont olyan amin lehet valtoztatni ha valaki szereti a masikat. De amugy meg szegyeld magad h csak igy gondolsz egyet es magcsalnad, nemi szextol meg mindig nem lesz kielegitve minden vagyad es meg mindig nem lesz jobb se a kapcsolatod se az eleted. De ha te siman eltudsz szamolni magadban ilyen dolgokkal akkor csak batran.... Gratulalok
2020. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%

Szerinted ha félrelépsz akkor a párod miben fog megváltozni? A párodtól szeretnéd megkapni amit "kint" keresel. Ha ő nem képes megadni akkor engedjétek el egymást, feleslegesen raboljátok egymás idejét.

Lehet "Szeretek vele lenni,közös a jövőképünk,jól kijövünk,felnézek rá stb" passzol, de ezek egy jó kapcsolatnak csak építőelemei. Hiányzik az intimitás, az érzelmek. Kb. mintha úgy akarnál házat építeni, hogy megvan az ablak a szép jövőképhez, megvan a parketta, a csempe, fürdőkád, de hiányoznak az alapok (érzelmek), a falak (meghittség, kötődés) és a tető. Abból így nem lesz ház, otthon, csak egy rakás összehordott építőanyag amit az első szél szétfúj.

2020. szept. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy te ezt igazából már eldöntötted, csak esetleg megerősítést keresel. Tudom, hogy nem olyan egyszerű ennyi év után csak úgy szakítani, ez már nem olyan mint amikor még kamamszok voltunk. Valószínűleg a megcsalás majd eldönti a kapcsolatotok sorsát. Nagy eséllyel majd beleszeretsz valakibe és szakítasz a pároddal, vagy rájössz, hogy ez helytelen és neked nem megy, elég kétélű.
2020. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha monogám vagy, és ez neked fontos, szakítani kell.
2020. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Megértem amit írsz,de inkább hagyd el előtte...
2020. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Most esett le, hogy van az az eltartottság, amiért így is megéri ez a "szuper" kapcsolat:)))
2020. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szeretetnyelvek!

Olvassátok el a könyveket közösen 🙂

2020. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet jól kiegészítenénk egymást, ha gondolod írj rám ! 40 éves férfi vagyok
2020. szept. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!