Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak,ha a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak,ha a párommal nem tudjuk kezelni a konfliktusokat és ezért megcsalnám?

Figyelt kérdés

Szeretek vele lenni,közös a jövőképünk,jól kijövünk,felnézek rá stb..de sok más dologban van problémánk. Kicsit abszurd,de az a bajom,hogy nem szeret eléggé,vagyis nem mutatja ki jól. Folyamatosan szenvedek ettől,hiába beszélek erről vele nem képes változtatni rajta. Képtelen megadni az alapvető intimitást,nem bújik hozzám soha,nem szeretkezik lágyan velem soha. Azt is gondolom,hogy titkolózik... ,ezekmiatt elkezdtem beszélgetni férfiakkal és egyre inkább arra hajlok ,hogy randizzak,hogy akár megcsaljam őt ,mert így legalább nem fogom magam emészteni a párom miatt és vitázni sem fogok vele többet,hogy miért nem ilyen vagy olyan....

Ti voltatok hasonló helyzetben már?Mi lett a vége?


2020. szept. 23. 11:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%

Nagyon sok házasságban vannak ilyenek. Ami amúgy majdnem hogy működik, de ez pont nem.

Én a másik oldalon állok én vagyok az akivel megcsalják a férjeket.

Van aki tényleg úgy kezeli hogy tőlem megkapja amit otthon nem, és volt aki "szerelmes" lett mert tőlem 1 hónap alatt többet kapott mint a 20 éves házassága alatt.

Ha megfelelően tudod kezelni, akkor nem fog sérülni senki sem.

2020. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Én elváltam.
2020. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Beszeld meg vele, ha nem megy szakits vele ne szurd hatba, legy ember, ne legy féreg.

Ha igen akkor mar megerte

2020. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
De miért nem szakítasz vele? Találhatnál olyat, aki a jó dolgokban ugyanolyan mint ő, a rossz dolgokban pedig nála jobb.
2020. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Miért maradsz vele, ha az érzelmi (és szexuális) igényeidet nem tudja kielégíteni? Beszéltetek róla, mégsem megy.

A megcsalás nem megoldás... szarul érzed majd magad közben is, de utána garantáltan - ha szereted(??) - de annyira meg mégsem szereted és tiszeled, hogy őszinte légy vele.

Egyáltalán _nem_ muszáj mindenàron kapcsolatban lenni, lehet szexkapcsolatod is valakivel, ha szükség3d van a szexre érzelmi kötődés nélkül is, de a monogám párkapcsolat az nem erről szól.


Gondolkodtál már azon, hogy lehet, hogy kapcsolatfüggő vagy?

2020. szept. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Találtál egy faszentos kifogást, amivel te erősíted az áldozat státuszod, úgymond szentesítve ezzel a megcsalás tényét.

Szánalmas.

2020. szept. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

6, lehet áldozat státusz. de nem kevésbé gondolom,hogy ő nem fog megcsalni v nm csalt meg. Amúgy meg kb minden kapcsoaltban van/volt megcsalás. Keresgélhetek örökké maximum egy vallási fanatikusban hihetném,hogy ő hűséges lesz hozzám. Főleg a férfiakra igaz,hogy ők szexelnek akkor is,ha nincs érzelem...

nem vagyok függő,direkt két évig senkivel nm voltam együtt,jól voltam,nem hiányzott pasi.

volt már sok kapcsolatom ,elfáradtam a folyamatos keresgélésben,nincs is már ínyemre az,hogy megint váltsak megint építsem ki az alapokat stb,már nem akarom. Ő alapvetően jó nekem,sok dologban tökéletes. Érzelmileg,szexuálisan kicsit sivár, nekem lételemem ... nm tudom úgy érzem már eldöntöttem,hogy mit teszek.

2020. szept. 23. 13:11
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Mondtam már előbb is, szentesítetted magadban az egészet és nem látod, hogy mi ezzel a probléma.

Példálózol, hogy máshol is van ilyen meg hogy igazából ő is megcsalt vagy fog.

2020. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8, nem csalnám meg,ha képes lenne megérteni amit kérek. Úgy is érzem,hogy amit kérek nem nagy dolog neki,mert amikor még udvarolt hát kb a csillagot is lehozta nekem az égről. Azóta érdekesen képtelen kimutatni rendesen az érzelmeit,szexben is nagyon sivár lett velem. Mondhatod,hogy én direkt meg akarom csalni stb stb,de ez nem igaz,volt már ez eszembe máskor is,de megálltam időt hagytam neki,bíztam benne. Most már elég,nem bírom így tovább,őt sem akarom tönkretenni idegileg a folytonos kéréseimmel.
2020. szept. 23. 13:16
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Attól, hogy félrebszol, a konfliktus ugyanúgy megmarad közöttetek. És nagy valószínűséggel még nőni is fog, ha kiderül, hogy másnak is szétteszed. És ugyanúgy rágódni fogsz azon, hogy miért nem mutatja már ki az érzéseit (ha egyàltalán vannak még) feléd. A félrekufircolás csak tüneti kezelés lesz, az alap problémára nem lesz gyógyító ereje. Egyszerűbb lenne őszintén beszélned vele a még létező és a már nem létező érzéseiről.Amennyiben nem partner benne, akkor viszont kénytelen leszel levonni a tanulságokat, hogy ez a kapcsolat már nem működik. Egy fecske nem csinál nyarat kérdező, az egyoldalúságra nincs megoldás. Megkell tanulnod elengedni azt, ami csak fájdalmat okoz neked.

És egy kérdés tőlem:miért nem lehet őszintén élni az életed?

2020. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!