Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Élnétek a helyemben a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnétek a helyemben a párom által felvázoltakkal?

Figyelt kérdés
Külföldi munkát kapott, úgy néz ki, hogy előreláthatólag 4 hét meló, 1 hét itthon neki. Nekem elég nagy az étvágyam, nincs olyan nap, hogy ne kezdemenyeznék nála, ő megvan simán 3-4 napig is szex nélkül. Azt mondta, hogy nehogy bepókhálósodjak, tartsak magamnak szexpartnert arra az időre, amikor nincs itthon. De szeretné, hogy tudja pontosan ki a pasi és találkozhasson vele ő is. Gondoltam, hogy azért mondja, hogy ő is legálisan megcsalhasson, de azt mondta, hogy nem lenne rá ideje sem kinn.
2020. szept. 20. 10:02
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
86%
Ezért a nyitott kapcsolatosdiért sosem voltam oda.
2020. szept. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Milyen fajta munkára ment ki, és hova?

Egyébként nem normális ez így...

2020. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ennél jobban ki sem tudta volna fejezni, hogy mennyire szeret téged... Ez persze irónia. Ideje sem lenne rá? Szegény... Mindenkinek arra van ideje, amire szakít!
2020. szept. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
ha ez nem kamu, akkor ott nagy a baj.
2020. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Ennek az egész kapcsolatnak mi értelme?


Én, pasiként bírnám, ha minden 5. hetet velem lenne egy jó csaj, majd lelépne 4 hétre, de ezt nem nevezném komoly kapcsolatnak.


Meg milyen ember, aki az állítólagos szerelmét, elengedi szexelni másokkal?


Beteg dolog.

2020. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kamionsofőrnek megy ki. Nekem sem tetszik ez a helyzet, de engmr ide köt a munkám, a bizonytalanért nem adnám fel.
2020. szept. 20. 10:22
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Lényegében elmondta, hogy meg fog csalni, vélhetően hivatásosokkal. De hogy ebből ne legyen gond, nagy kegyesen felajánlotta neked, hogy te is tedd ezt.

Férfi vagyok, és sem így, sem nőként nem kéne ilyen kapcsolat, köszönöm.

2020. szept. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt kizártnak tartom, hogy hivatásosokhoz menjen. Kapcsolatunk elején egyszer szóba kerültek és nagyon lesújtó vélménnyel illette azokat a pasikat, akik ilyen szolgáltatást vesznek igénybe.
2020. szept. 20. 10:26
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Kamionos lesz? Akkor vágom!


TE, IDEHAZA, csak egy bázisnak kellesz. Egy helynek, ahol a hetes pihenőjét eltöltheti. Ennyi.


Ha ez neked jó, akkor vágjatok bele, ha nem, akkor ne!


És jó tanács!


HA lesz...nyugi, lesz...új kanid, NE mond el a pasidnak!!!

2020. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Ebben a topicban a válaszokat olvasva mindig az jut eszembe, hogy tuti 50-es egyedülálló nők írják, akik valamikor szakítottak egy félrelépés miatt, és most a döntésüket próbálják igazolni azzal, hogy másokat is erre buzdítanak.


Számomra nem lenne a világvége, ha a párom mással is lefeküdne. Amíg engem szeret, szívvel-lélekkel velem van, addig egy kis kufirc mással nem válóok. És a kérdező párjához hasonlóan én is jobban szeretném, ha nem a hátam mögött, titokban alakulna valami, hanem tiszta lapokkal játszanánk.


Ennek ellenére én nem tervezem, hogy megcsaljam.

2020. szept. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!