Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy oldjam meg szavakkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg szavakkal a vádaskodást?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, a felesége féltékeny rám. Azt mondta ha megtudja, hogy kikezdtem a férjével őt kasztrálja, engem pedig nyilvánosan megtép. Jókat -beszélgetek a ferjjel, de még csak eszünkbe sem jutott a vádja, nem is az esetem mint férfi. Szeretném ezt humánusan rendezni, ha a zöldszemű szörny végképp nem hagyná nyugodni. Szeretném szavakkal leszerelni, kérem adjanak tippeket. Köszönöm
2020. szept. 18. 12:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%
Ez csak a te szemszöged,kiváncsi lennék mitől alakult ki ez a düh a feleség részéről,hogy képes lennél még elküldeni a francba szerencsétlent.
2020. szept. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
39%
Neked nincs jogod a feleségét elküldeni a náthás pi... Ba! Te ebben a szerepben csak egy munkatárs vagy.
2020. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
Megy a lepontozás,mert fáj az igazság.
2020. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
35%
Ha jelentenél bármit is a férjnek, akkor már kiállt volna melletted a feleségével szemben. Ezt nem tette, így neki ad igazat
2020. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Anonim fogalomzavarba vagy. Még soha egy kétértelmű szó kettőnk között el nem hangzott. Gyerekekről, kertről, kajáról, a munkánkról beszélgetünk. Nem el akarom küldeni a sunyiba, a feleségét ha értelmezted mit írtam. Egyébként én is boldog házasságban élek, 30 éve, soha nem csaltam meg a férjemet, sőt hasonló helyzetben sem voltam. Az én férjem természetesnek veszi, hogy a munkatársak kizárólag munkaidőben beszélgetnek egymással...soha nem ebédeltünk együtt, nem hívogattuk egymást még egyszer sem,stb. Visszautasítom azt az alpári hangnemet amit megengedtél ismeretlenül is velem szemben!!! Az előző munkahelyén is féltékenykedett, sőt jelenetet is rendezett ok nélkül, Szerintem betegség az amivel szemben állok. A férjnek kellene egyébként rendbe tenni a dolgot, de ő kinevette amikor a fent leírtakat előadta. Remélem világos voltam!
2020. szept. 18. 16:25
 16/22 anonim ***** válasza:
16%
Te vagy fogalom zavarban és kezeltesd magad minél előbb
2020. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
59%

Kerdezo. ne is foglalkozz ezzel a senkihazi majommal, valoszinuleg o is ugyanugy elmebeteg, mint a kollegad felesege, ugyhogy ne is reagalj a kommentjeire, mert csak magadat fogod felhuzni vele.

Te nem nagyon tudsz mihez kezdeni ebben a helyzetben, a helyedben semmikepp nem beszelnek a feleseggel, mert az csak olaj lenne a tuzre, ugy nezne ki, mintha mentegetni akarnad magadat. Azt mindenkepp add a kollegad tudtara, hogy ha a felesege elmegy a tettlegessegig, akkor te feljelentest teszel. Legyen ez szamara kristalytiszta, hogy meg veletlenul se gondolja egyikuk se, hogy nem gondolod komolyan amit mondasz. Nehogy mar a fenyegetozo fel erezze nyeregben magat.

2020. szept. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
17 Köszönöm.Én nem akarok vele beszélni, miért is kellene. A kollégával egyébként minimálra zároltam a beszélgetést, mert úgy gondolom valamit ő rontott el, lehet nem szándékosan, de ezek után még azt sem tartom lehetetlennek.
2020. szept. 18. 19:38
 19/22 anonim ***** válasza:

"Azt mondta ha megtudja, hogy kikezdtem a férjével őt kasztrálja, engem pedig nyilvánosan megtép."


Ezt kinek mondta?

2020. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
A férjének mondta, én még nem is láttam.
2020. szept. 19. 06:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!