Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek jól tettem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem? Nemfog belegondolni többet?

Figyelt kérdés
Megírtam a szeretőmnek, hogy mostmár végképp nem értem a logikáját miért jár hozzám szexelni mikor a felesége is teljesen normális jól kinéző rendes csajszi! Van, hogy csak egy beszélgetésre jön át hozzám, tehát elvileg szexkapcsolat de mégsem. Nem szeretném,hogy azt gondolja, hogy belészerettem vagy bármi egyéb. Szerintetek nemfogja félre érteni?
2020. aug. 30. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
A nők döntenek mindenben igazából.A sex kimenetele is rajtuk áll 99%-ban,hogy megtörténik e.Szerintem te kezdesz beleszeretni a szeretődbe,hogy már a feleségét mustrálod...Az egész nem is történt volna meg,ha leterelted volna.Szerintem kezdesz beleszeretni,vagy inkább megbánni a dolgot...Mondjuk elég gáz h. családos emberekkel kell b*szatnod magad.Úgyhogy viseld a következményeit.Remélem kitépi a hajad a felesége...
2020. aug. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
A legjobb not is unja valaki.
2020. aug. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen felesleges a logikát keresned abban, hogy miért fekszik le veled. Ilyet megírni végtelenül hülye ötlet volt.
2020. aug. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Itt feleségről van szó.Ha unja,akkor el lehet válni egymástól.Nincs annál ocsmányabb,mint mikor a szerető kezd el lelkizni a dolgokon aki miatt elkezdődött a megcsalás...Higgyétek el,hogy a nők döntik el a dolgok végkimenetelét.A kérdező elutasította volna a hapsit,és ennyi.De nem tette,most meg itt lelkizik...Ahogy az egyesben írtam,remélem megkapja méltó bűntetését,amiért nem bírt a pi*ájával...Jól kicsupálja a jól kinéző rendes csajszi a haját majd neki...A hapsika sem lehet sokkal jobb.Az lenne a legviccesebb,ha az asszony is félreqrna titokban xD
2020. aug. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

Nem tetted jól és nem rád tartozik, mi oka van annak, ha az asszony mellett mással is szexel. Milyen alapon vonod felelősségre/kéred számon? Se a lelkiismerete, se a felesége, se a legjobb barátja nem vagy, ahogy a Jóisten sem.

Magadban töprenghetsz ilyesmin, de _megírni neki_ ezt... az nagyon más szint.

Eldönthetted, hogy szexelsz - e vele úgy, hogy tudtad, hogy nős; az indokairól nem köteles beszámolni, te viszont bmikor meggondolhatod magad, és nem szexelsz vele többet. Ennyi.🤷🏻‍♀️

2020. aug. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!