Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy őszinte, többéves kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy őszinte, többéves kapcsolatban ti beszéltek ilyenről (lenti részt olvass)?

Figyelt kérdés
Legtöbb ember elvárása a monogámia, de szerintem ez hosszú távon, 5-10 év elteltével tarthatatlan. Naponta többtíz-többszáz embert látunk, beszélgetünk velük. Nagy valószínűséggel olyat is, aki külsőleg abszolút az esetünk, ilyenkor jólesik a lelkünknek egy kis flört, pár bók. Utána továbbgondoljuk, hogy vajon milyen lehet vele az ágyban. Annyira szeretnék végre egy őszinte kapcsolatot, ahol a párommal az ilyet meg lehet őszintén beszélni részletesen, hogy milyen is volt az, aki felkeltette az érdeklődésem és nem kezd féltékenykedni, valamint ő is elmondja, ha aznap lát valakit, aki szintén nagyon megfogja. Lehet nagyon furcsa, én vagyok a nő.
2020. aug. 28. 19:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Utána továbbgondoljuk, hogy vajon milyen lehet vele"


Ja, csak van, aki ebben nem lát akkora mókát, hanem inkább összeszorul tőle a torka...

2020. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Legtöbb ember elvárása a monogámia, de szerintem ez hosszú távon, 5-10 év elteltével tarthatatlan."

Mi tizenhárom éve vagyunk együtt, és semmiféle igény nem merül fel ilyesfajta beszélgetésekre, vagy pláne flörtölésre egyik részről sem.

Teljesen egyetértek az első hozzászólóval.

2020. aug. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, hova fajult ez a világ...


Fiatal vagyok, de valahogy nem tudok azonosulni az ehhez hasonló felfogásokkal.

2020. aug. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%

Vagy túl fiatal vagyok vagy túl öreg, de nekem az magas, hogy ilyenre vágyjak. Meg aztán, egy idegen ostoba senki ne mondja meg nekem, hogy az ember monogám-e vagy sem, én az vagyok és aki úgy jön velem össze, hogy nem az, de rá akar dumálni meg engem akar kikészíteni a jellemgyenge félrebaxásaival, azt kicsinálom. Normális ember szarul érzi magát, ha a párja mellett ilyesmire gondol. Ha pedig gyakran gondol rá, ideje lenne azon is gondolkodni, hogy miért lett az a kapcsolat ilyen ergya szar. Mert az ilyenre nem az a megoldás, hogy lucskosra ábrándozod magad, hanem az, hogy leakadsz a gondolatmenetről, amint észrevetted magad és elkezdesz agyalni azon, hogy miért érzed ezt és mit tudsz kezdeni a pároddal, hogy ne ezzel a moslékkal legyen tele mellette a hülye fejed.

Mert ez nem normális. Feltéve, ha ember vagy és nem rgy kibszott majom. Konkrétan a humán viselkedéskomplex egyik alapköve a csoporton belüli monogámia. Ha te erre nem vagy képes, bizony alacsonyabb szinten ragadtál, mint az az ember, aki a tudomány szemében is levált a majomról.

2020. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!