Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy őszinte, többéves kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy őszinte, többéves kapcsolatban ti beszéltek ilyenről (lenti részt olvass)?

Figyelt kérdés
Legtöbb ember elvárása a monogámia, de szerintem ez hosszú távon, 5-10 év elteltével tarthatatlan. Naponta többtíz-többszáz embert látunk, beszélgetünk velük. Nagy valószínűséggel olyat is, aki külsőleg abszolút az esetünk, ilyenkor jólesik a lelkünknek egy kis flört, pár bók. Utána továbbgondoljuk, hogy vajon milyen lehet vele az ágyban. Annyira szeretnék végre egy őszinte kapcsolatot, ahol a párommal az ilyet meg lehet őszintén beszélni részletesen, hogy milyen is volt az, aki felkeltette az érdeklődésem és nem kezd féltékenykedni, valamint ő is elmondja, ha aznap lát valakit, aki szintén nagyon megfogja. Lehet nagyon furcsa, én vagyok a nő.
2020. aug. 28. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

"de szerintem ez hosszú távon, 5-10 év elteltével tarthatatlan."

Tévedsz!


A hűség DÖNTÉS kérdése! Ahol tökéletesen működik egy kapcsolat, oda nem tud beférni egy 3. fél, mivel a felek megelégszenek 100%-ban egymással.

Nincs arra szüksége akkor az embernek, hogy egy másik emberrel flörtölgessen, mert minek, ha mindent megkap a párjától?


Az ilyenről egyébként minek beszélni? Juj, láttam egy csajt, a szememmel már majdnem megd..gtam... hűű.. ez aztán kellemes beszédtéma..


Kérdező, te még nem értél meg egy normális kapcsolatra!

2020. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tévedsz, egy 4 és egy 5,5 éves kapcsolatom volt eddig, egyiküket sem csaltam meg. Fejben párszor eljátszottam a gondolattal, hogy vajon milyen lenne mással, milyen új impulzusok érnének. Azt biztosan nem tudnám megbocsájtani, ha valaki a hátam mögött titokban megcsalna vagy utólag mondaná el. Azt viszont igen, hogy előre megbeszéljük, hogy találkozni fog a nővel (vagy én a férfival) és ha érezzük a kémiát kölcsönösen, akkor le fogunk feküdni.
2020. aug. 28. 19:49
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, ezt nevezik nyílt kapcsolatnak. Vannak, akik élnek ezzel a lehetőséggel, csak mert képtelenek megállapodni egy személy mellett és boldog boldogtalannal akarnak k..rni, mikor kedvük van.


Viszont, aki tartós normális kapcsolatot akar családalapítással, az nem ilyen aggyal gondolkodik.

2020. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok boldog boldogtalannal szexelni, teljesen félreértesz. Arról beszélek, ha igazán megfog valaki, akkor nem magamban őrlődök, hogy vajon mi lett volna ha megismerem jobban, hanem a párom engedélyével ezt meg is teszem. Lehet, hogy végül rájövök, hogy nagyon nem olyan, amilyennek képzeltem és semmi nem lesz köztünk, lehet, hogy ágybabújunk egyszer. Lehet, hogy 1 év múlva, 16 év múlva, lehet, hogy soha nem kerül rá sor. Nem voltam még ilyen helyzetben, előfordulhat, hogy egy ilyen után azt mondom, hogy soha többet, nem volt jó vagy olyan új élményeket szerzek, amivel a párommal való kapcsolatunk is új szintre emelkedik. Gyereket nem szeretnék sosem, de ez nem hinném, hogy szorosan kapcsolódik ehhez
2020. aug. 28. 20:01
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nyitott kapcsolatnak nevezik.

És azért a "megbeszéljük" és a "megtesszük" között van némi különbség. Elég érdekes, hogy a kérdésedben csak arról volt szó, hogy megbeszélitek, hogy ki, hogyan, miért keltette fel a vágyat bennetek. A kommentben meg már azt beszélitek meg, hogy szexeltek is vele.

Mi van?:D

2020. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Mindig azokat irigyeltem, akik elsők voltak egymásnak, és 90 évesen pár nap különbséggel halnak meg, annyira szeretik egymást. Ez a "bebizsergett a puncim, dughatunk?" nem az én világom.


Az lenne a dicséretes, ha a kapcsolatot úgy kezdenék az emberek, hogy ő amúgy ilyen bebizsizős, és akkor megtalálná mindenki a magának való párt.

2020. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Olvasatomban a nyitott kapcsolatban bármelyik fél bármikor előzetes egyeztetés nélkül lehet mással. Én nem ezt szeretném. Napi szinten megbeszélnénk egymással, hogy láttunk egy helyes, vonzó férfit/nőt, mi tetszett benne, nyilván 99%-kal ennyiben marad a dolog. Ha odáig jutunk valamivel, hogy meg szeretnénk közelebbről ismerkedni, akkor ezt a másik előzetes engedélyével tesszük meg, nem titokban. Ha azt mondja, hogy vele ne, akkor nem.
2020. aug. 28. 20:08
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy ez után nyugodt lenne a kapcsolat. Hazamegy a párod, hogy fú, micsoda kerek popsi jött a melóhelyre, ő az új csak, flörtölgettek, megdughatja? Te meg azt mondod, nem... és akkor ennyi? Onnantól popsival dolgozik, és te teljesen nyugodtan éled az életed.
2020. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez a normális nyílt kapcsolat, amiről te beszélsz:D

Keress olyat, akinek ez belefér. Nekem nem férne.

2020. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Biztos lesz rá jelentkező. Férfiben sokkal több az igény erre mint nőben. Nekik a testiség a lételemük.
2020. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!