Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belemehet alkalmi dolgokba vajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemehet alkalmi dolgokba vajon?

Figyelt kérdés

A párommal 4 hónapja vagyunk együtt. Minden szép és jó, szeretjük egymást. Ő 38 éves, én 41, egy Eger melletti kis faluban él, hetente 4-5 napot vagyunk együtt. Több gyereke van, elvált, egyedül nevelte fel őket, ahogy ez ilyenkor lenni szokott. Kemény, vagány csaj, nyelvpiercingje, köldökpiercingje, tetkói vannak - érzésem szerint nem a jó kislányok hordanak ilyeneket, hanem az olyanok, akik kicsit szeleburdibbak.

Karakán csajszinak ismertem meg, de az utóbbi pár hétben az a bizonyos rossz érzés befészkelte magát a gyomromba: Lehet, hogy alkalmi, gyors menetekbe belemegy unaloműzésképpen? Tudom, hogy szörnyű ilyet feltételezni, de nem vagyok benne biztos, hogy nem. Megkérdeztem, azt mondta, eszébe se jutott ilyesmi, őszintének tűnt...de pár héttel korábban meg arról beszélt, hogy vigyáznia kell, mert ha nagy a kísértés, akkor lehet, hogy elcsábul. A legkisebb gyereke apjával, aki szintén a faluban lakik, tartja a kapcsolatot a gyerek miatt, remélem, hogy tényleg csak a gyerek miatt. A faluban mindenki ismer mindenkit, és elég gyakori a félrekattintás, mert ugye csak beugrok valakihez egy fél órára...

Tudom, hogy nincs semmire 100%-os garancia, de meg szeretnék nyugodni-vagy azt akarom, hogy kiderüljön, titkol-e valamit.

Kérem a válaszolókat, hogy tiszteletteljesen válaszoljatok, semmi szükség a gúnyos, vagy bántó megjegyzésekre. Köszönöm.


2020. aug. 14. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Ha ennyi bajod van, ne maradj vele! Nem is értem az elején is volt tetkója, nyelv pcje akkor miért nem mondtad azt, hogy nem?
2020. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Nem értelek, gyakorlatilag az égvilágon semmi okod nem volt arra gyanakodni, hogy megcsal, de rákérdeztél, viszont tök feleslegesen, hiszen hiába válaszolt, még mindig nem bízol benne. Amúgy meg felénk egyáltalán mi a kérdésed? Idegenként honnan tudnánk bármit is arról, belemegy-e alkalmi kapcsolatokba? Semmi olyat nem írsz róla, ami arra utalna, hogy igen, de ettől még nyilván lehetséges.
2020. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a csaj helyében otthagynálak. Aki ennyire birtokolni akarja a másik elméjét, az sose lesz boldog. Hagyj neki teret, és tiszteld annyira, hogy nem akarod megszabni, mit tegyen. Mellesleg a tetkó meg a piercing viselése és a vérmérséklet között én nem látok összefüggést :))

N

2020. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!