Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek gyanakodnom kéne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gyanakodnom kéne?

Figyelt kérdés
A párom közvéleménykutatós hívásokat kapott régebben. Múltkor egy nap alatt 3x hívták ismeretlen számról mindegyik nő volt. A második hívásnál a nő azt mondta hogy a városból ahol lakunk már elég adata van de azért felhívta 3-ára. Nálam elszakadt a cérna és kiabáltam míg a párom beszélt a telefonba hogy kisbaba mellett nem szégyelli magát hogy zaklatja a családot. Ez után a párom mindenbe belekötött amit csináltam. Korábban is hívta közvéleménykutató........
2020. aug. 9. 13:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12 Az eset történt 2000.02.14-én egy majdnem két éves és egy 2,5 hónapos gyerek mellett.
2020. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
Kíváncsi vagyok, hogy a nénike, aki most is itt van a Gyíkon, hogy tud elszámolni a lelkiismeretével, ha mind a két gyereket a kocsiba ültettem, és nem lett volna annyi rutinom, hogy már induláskor a fékeket ellenőrizzem, és balesetet szenvedek én is és a gyermekeim is, és valakit elütök.
2020. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
21%

14+ Úgy hogy mehetsz a modikhoz, és nyugodtan jelentgess, hogy kitiltsanak, de mindannyiszor igy fogsz járni, hogy egy egy cselekedeteddel szembe fogsz találkozni, mert engem elhallgattatni nem lehet, ha én beszélni akarok, és ki akarom nyitni a számat.


Ország-világ megfogja tudni mit tettél sorozatban.

2020. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagyon durva... 😔Jó hogy nem lett baj
2020. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sokszor csúnyán beszél velem és ordít a baba előtt velem a kisfiunk megremeg miattam. Nem provokálom ki. Nem tisztel.....Fenyegetőzik.
2020. aug. 9. 16:23
 16/16 anonim ***** válasza:
65%
Engem is rengetegen szoktak hívni ilyen-olyan "ajánlatokkal", akkor is, ha már egyszer elmondtam, hogy nem szeretném az adott szolgáltatást köszönöm. Szóval ez magában nem elég bizonyíték, hogy a párod megcsal. Viszont az, hogy nem tisztel/csúnyán beszél veled, az komoly probléma és változtatnia kell. Nyilván nem ismerjük a körülményeket, de pl. ha engem hívna egy közvéleménykutató 3x egy nap és utána még a párom is azzal zaklatna, hogy biztos, megcsalom, akkor lehet, hogy én is csúnyán beszélnék. Minek szültél neki gyereket, ha nem bízol meg benne és ha nem is tudtok egymással normálisan kommunikálni? Ezeken kéne változtatni, de szerintem a te részedről is, nem csak az övéről, legalább a gyerekek kedvéért.
2020. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!