Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek gyanakodnom kéne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gyanakodnom kéne?

Figyelt kérdés
A párom közvéleménykutatós hívásokat kapott régebben. Múltkor egy nap alatt 3x hívták ismeretlen számról mindegyik nő volt. A második hívásnál a nő azt mondta hogy a városból ahol lakunk már elég adata van de azért felhívta 3-ára. Nálam elszakadt a cérna és kiabáltam míg a párom beszélt a telefonba hogy kisbaba mellett nem szégyelli magát hogy zaklatja a családot. Ez után a párom mindenbe belekötött amit csináltam. Korábban is hívta közvéleménykutató........
2020. aug. 9. 13:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ember aki szóbaáll telefonos közvéleménykutatókkal?
2020. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
gyanus ,írj sms-t férjed telójáról,hogy mikor találkozunk? vagy hogy vagy? ilyesmi és várd a reakciót :D
2020. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

#2


Nem rabszolga, hogy ura legyen.


#3


Honnan tudod, hogy ráerőszakolta a gyereket? 🤔

2020. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kedves kettes nem a férjem a párom. Létszíves tanulj meg olvasni! Kedves 3mas nem erőszakoltam rá a gyereket adtam lehetőséget neki hogy ha nem akarja a kapcsolatot a gyereket még gyerektartást se követeltem volna tőle. Nem kéne az embereket beskatulyázni. De minek is magyarázkodok ilyen embereknek?
2020. aug. 9. 14:13
 5/16 A kérdező kommentje:
5ös osztozom a véleményed.👍
2020. aug. 9. 14:15
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
A párod a háttérben zárja a sorait az adott nőcivel, ezért erőlködik a nénike.Maradj nyugton mert a párod már döntött. Ez már a végjáték, még lesz pár próbálkozása a libának, de fel se vedd.
2020. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha meg így van mint ahogy a 8-as írja... Bacnám ki mint macskát sz@rni...
2020. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

A társad meg ideges lett, mert tehetetlen, mivel nem tudta elküldeni a nénit oda ahová az való lenne.


Nekem is volt ilyen telefon, meg volt olyan is, hogy a gyerek doktornéni ült velem szemben, mellettem a férjem, a liba 10 szer hivott, mindig kinyomta mikor beleszóltam, majd beleröhögött a telóba, hogy szeretem a férjedet, én meg átadtam a férjemnek a telefonom-mondván nem rám tartozik, aztán az uram beleszól, hogy "ki az anyád vagy" hát a nénike még aznap este a kocsimra küldte két emberét, én meg arra ébredtem, hogy a férjem oprdít le, hogy takarodjatok a kocsitól.

2020. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9 Dehogy tegye..
2020. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

10 Jah és mindezt pici gyerek mellett.


Erre az esetre 3 héttel meg el lett vágva a jobb hátsó fékem.Ami még induláskor ki lett szúrva.


Szóval ilyen is van.

2020. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!