Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy férj miért jár évekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férj miért jár évekig másik nőhöz szexelni?

Figyelt kérdés
Már évek óta hozzám jár szexelni. Pedig elküldtem már 100x a jó bdös fncba. Nemtudom meg érteni az e fajta férfi gondolkodást. Pedig a felesége csinos nő (szépnek senki sem mondta még nekem) , viszont minden rendben a külsejével. Mit nem tud ő amit én igen? Vagy miért kell hozzám járni szexelni? Ezt tőlle nem merem megkérdezni, ugya is sosem áskálódtam a kapcsolatában mert igazából nem is érdekel csak a minap azon kaptam a fejem , hogy hoppá ez már 2 és fél éve tart. Az eleje oké érthető fellángolás stb stb a kíváncsiság az "új" iránt , de nemhinném , hogy én már úgymond "új" lennék neki ennyi idő után. Hogy nem unt rám? Erre azt szokta felelni , "ezt nem lehet megunni" ? WTF? Valaki esetleg elmagyarázná nekem mi a jó fcnért ilyenek a férfiak? Érzelmekről sosem beszélünk , mintha szégyelné előttem az ilyen dolgokat de akkor miért nem tud már lemondani róllam? Ha én nem szállok ki ebből a dologból sosem lessz vége? Így akarja leélni a párja mellett az életet, hogy végig engem kefél?
2020. aug. 6. 23:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%
Első: Hát ez óriási! XD +1
2020. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én téged nem értelek.

Bár valószínűleg ez kamu kérdés. Én is voltam már szerelmes férjezett nőbe. Szerelmes voltam. Ez van. Vagyis volt.

De mi az hogy elküldted a francba, aztán mégis össze-össze jártok? Hogy van ez ?

2020. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Neki ez marha kényelmes. Ha valami kicsit is "megszokottól eltérőre" vágyik, felmegy hozzád és ürít egyet. Te pedig várod. Belőled csak a jót kapja. Nincs érzelgés, nincs beszélgetés, nem kell nehézségeket megélnetek együtt, nem hisztizel amiért valamit ide tett és nem oda, nem kell a gyerekekért rohanni, nincs miért vitatkozni stb. Kényelmes alternatíva vagy, akit valószínű kedvel és jól működik közöttetek a szex. Innentől kezdve miért is pattintana le? Amíg vissza lehet mászni az ablakon, addig vissza is fog.
2020. aug. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!