Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy férj miért jár évekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férj miért jár évekig másik nőhöz szexelni?

Figyelt kérdés
Már évek óta hozzám jár szexelni. Pedig elküldtem már 100x a jó bdös fncba. Nemtudom meg érteni az e fajta férfi gondolkodást. Pedig a felesége csinos nő (szépnek senki sem mondta még nekem) , viszont minden rendben a külsejével. Mit nem tud ő amit én igen? Vagy miért kell hozzám járni szexelni? Ezt tőlle nem merem megkérdezni, ugya is sosem áskálódtam a kapcsolatában mert igazából nem is érdekel csak a minap azon kaptam a fejem , hogy hoppá ez már 2 és fél éve tart. Az eleje oké érthető fellángolás stb stb a kíváncsiság az "új" iránt , de nemhinném , hogy én már úgymond "új" lennék neki ennyi idő után. Hogy nem unt rám? Erre azt szokta felelni , "ezt nem lehet megunni" ? WTF? Valaki esetleg elmagyarázná nekem mi a jó fcnért ilyenek a férfiak? Érzelmekről sosem beszélünk , mintha szégyelné előttem az ilyen dolgokat de akkor miért nem tud már lemondani róllam? Ha én nem szállok ki ebből a dologból sosem lessz vége? Így akarja leélni a párja mellett az életet, hogy végig engem kefél?
2020. aug. 6. 23:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Van annak is egy diszkrét bája, mikor a szerető áll neki hőbörögni a szeretőtartás ellen. Tisztára, mintha a kocsmárosok felvonulnának az alkoholisták ellen, az absztinencia nevében.
2020. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Én a szeretőket sem értem.
2020. aug. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Elküldted a francba... Azt mégis szétteszed a lábaid. Miért is?
2020. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

*Ha én nem szállok ki ebből a dologból sosem lesz vége?


Van amelyik kiszáll egy ilyenből? Tudod mennyit spóról rajtad?:D

2020. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
4-es válaszoló valid tényt dobott be. Ingyen vagy.
2020. aug. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Hagyjuk már... Ingyen, nem ingyen. Ne gondolkozz, élvezd, anyu otthon gondolkozik helyetted is ezen a féreg lárván ( a férfinek látszó gernyón).
2020. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Valószínűleg jobb vagy az ágyban, mint a felesége.
2020. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Már évek óta hozzám jár szexelni. Pedig elküldtem már 100x a jó bdös fncba."



Mert megengeded neki! Addig fog kihasználni és használni, amíg nem becsülöd magad! Ő csak kiélvezi a lehetőséget, te vagy az aki mélyre sülyedtél és "árulod a tested". Nem kell pénzt adni érte, olcsó játékszer vagy neki, az ő szemében kapható vagy mindenre, mert ugye meg is engedsz neki mindent, hogy versenyben maradj, ez éltet téged, hogy te jobb legyél a feleségénél is. Na ezért ke.fél még téged, hogy a te szavaiddal éljek.

2020. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert megteheti és mert poligám alkat.

Valószínűleg nem arról van szó, hogy otthon vmit nem kap meg, a férfiak nem kizárólag ebben az esetben járnak félre.

Nemrég olvastam egy interjút egy olyan prostituálttal, aki nem kényszerből lett az, csak elege lett a férfiak okozta csalódásokból, ezért átállt a "sötét oldalra". Ő azt mondta: a magyar nők nem finnyásak, és nem azért járnak hozzá a férfiak, mert otthon nem kapják meg a valamit, hanem mert ő marha sokat kér egy alkalomért, és ettől a pasik azt hiszik, valami különlegeset kapnak.

A férfiak egyébként hamar elunják a nőt, aki az övék, legyen az a nő bármilyen csodás, sajnos erre egy sereg példát látok a környezetemben.

Te nem vagy az övé, lehet, épp ebben áll a varázsod.

2020. aug. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából hatalmas kapcsolat lehet, ha két év alatt sosem kérdezted meg. A tag nem szeret hokizni, ennyi. Instant minden, a kedveskedés, a virág, mosogatás stb. nélkül.

Olyan ez mint menzán ebédelni, ilyen-olyan, de hamar megvan.

2020. aug. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!