Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hibáztam , elhagyott , de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztam , elhagyott , de most még is fàj ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A pàrommal 7 évet éltünk együtt . A kapcsolatunk 3. évében megcsalt, 1 hónapot külön voltunk , aztán kibékültünk. Békülést követően nagyon nehezen építettem vissza a bizalmam felé, de nem is nagyon segített ebben . A békülés után teljesen más irányt vett a kapcsolatunk . Nagyon az anyagiakra épült , tipikus tökéletes párnak mondtak minket. Ő volt a dolgos vőlegény, én a tökéletes menyasszony , aki mindenben támogatja , vezeti a háztartást . Mindenünk megvolt , hatalmas ház, 2 kocsi. Csupán életünk nem volt. Szinte sosem mentünk kettesben sehova , nem igazán voltak közös programjaink . Ha haza èrtünk a munkából , vagy tévét néztünk , vagy a lakáson dolgoztunk. A szülei állandóan a nyakunkon voltak, mindenbe bele szóltak . Engem sosem szerettek sajnos , mert nem ilyen nőt képzeltek a fiúk mellè. Azt sem nézték jó szívvel , amikor mi kibékültünk , pedig én aztán tényleg megpróbáltam mindent , hogy szeressenek. Lassan elérték, hogy azt érezzem, hogy én nem vagyok a családjuk része . Teljesen depressziós lettem , magamba fordultam . Párom se nagyon segített , inkább a kolléganőivel hülyéskedett. Ennek az lett a vége , hogy egyik nap közölte velem , hogy neki elege van , én tuti nem szeretem és hagyjuk egymást békén . Mint kiderült , a kolléganője rányomult ő meg nem tudott neki ellen állni . De egyszerűen nem bírom feldolgozni , hogy egy olyan nő miatt van mindez, aki napi szinten iszik és dobozszám szívja a cigarettát . A párom meg ezekre mindig is kényes volt , rend mániás és mindenben a tökéletesre törekszik .

Sajnos mindenért engem okol. Tudom, hogy hibáztam és többet kellett volna foglalkoznom vele de most mégsem bírom feldolgozni , hogy 7 évet zárt le egy ilyen nő miatt . Mikor össze csomagoltam zokogott , hogy ezt ő nem így akarta de ennek nincs így értelme. A szülei persze ellenem beszélnek még most is , tuti megint megkapta az agymosást .


Volt már valaki hasonló helyzetben ? Van értelme egyáltalán küzdenem a kapcsolatunkért?


27/N


2020. júl. 27. 03:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt benne részem 8 év után 1 gyerekkel a hátunk mögött. Hidd el, nem éri meg küzdeni, felesleges időpocsékolás.
2020. júl. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalom ne legyen akkora, hogy átvigyen megalázottságba! Ember vagy, van méltóságod, tekintélyed, jó szíved. Vannak helyzetek, amikor az ember a szívére hallgat, ez az a pillanat, amikor már az eszedet kell használd. Azzal, ha lemondasz egy ilyen undorító emberről, csak jót teszel magadnak. És ne! A másik nővel ne foglalkozz! Ne hasonlítsd magadat máshoz! Mindenki szép és tökéletes valakinek. Neki nem te voltál, valószínű egy ilyen ember nem is tartós kapcsolatot keres.
2020. júl. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Csak mondom: szinte biztos, hogy nem csak a 3. évben csalt meg.


Úgy gondolta, hogy bàrmit megtehet veled,meg is tette. Ne légy a kutyàja.

2020. júl. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg küzdeni. A pasas erősen befolyásolható a szülei által, és nincs igazán oda ërted, nem is volt. Addig voltál neki jó, amïg újabb áldozatra talált. Valószínűleg a jövőben újra próbálkozni fog nálad, ha éppen nem lesz más, de ne dőlj be neki megint. Neki csak időtöltés vagy, amíg nincs újabb lehetősége.
2020. júl. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te hibáztál? Nem a pasi? Nehogy magadra vedd a hibáztatását. Persze, még annak is te vagy az oka, hogy megcsalt. El ne hidd!
2020. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

" Tudom, hogy hibáztam és többet kellett volna foglalkoznom vele " - nem ott hibáztál, hogy nem foglalkoztál vele eleget, hanem ott, hogy a 3. évben kibékültetek, annak ellenére, hogy ő nem igazán törte magát a bizalmad visszaállításáért, és mindeközben nem is volt nagyon kapcsolatotok, csak együtt éltetek mint két jómódú idegen. A szülei sem piskóták, de az még mellékes is lenne, ha kiállna melletted, viszont nem ez volt a helyzet, és te mégis maradtál. Miért? Pocsékul érezted magad a kapcsolatban, megalázott, neked ebben mégis mi volt a jó? Mi volt, ami motivált a közös jövő felé haladásban? Az, hogy szereted, az kevés egy kapcsolat működtetéséhez, főleg ha az egyoldalú szeretet (és itt szinte biztos az volt).


Örülj neki inkább szerintem, hogy végre kimondta a kapcsolat végét, teljesen mindegy, mi vette rá végül, egy nagy kalap kakit írtál le, ami ha 87 éves lennél, még azt mondom, jól van, hát ezzel már nem sokat tudsz tenni, de 27 évesen még előtted a jövő, van lehetőséged normális párt találni, normális kapcsolatban élni, ne ezt a suttyót sirasd.

2020. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodból nekem az jön le, hogy ez a férfi soha de soha nem állt ki melletted, sem a szülei előtt, sem pedig máskor, kétszer megcsalt (legalábbis ennyiről tudsz) és ezek után mindenért téged okol, ő pedig semmiben sem hibás. Valószínűleg te is követtél el hibákat, hiszen senki sem tökéletes, ezekből most tudsz tanulni, de szerintem hiba lenne küzdeni egy ilyen emberért.
2020. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !


Igen, igazatok van . Nincs értelme küzdeni . Nem is akarok. De nagyon fàj . :( Szeretem , de így sosem tudnék már vele lenni .

2020. júl. 27. 13:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A hibát te egyedül akkor követted el, mikor a 3. év után visszafogadtad.

Elpazaroltál 4 évet plusszban az életedből erre a seggfejre, már rég túl lennél rajta boldog kapcsolatban mással.

Ezen már nem lehet javítani, viszont arra figyelj ha a csaj csak a szexben jó, de nem tud vele együtt élni, vagy más téren nem jön ki vele szakítani fognak, és akkor majd újra megy hozzád könyörögni, hogy megbánta.

Na ekkor legyél erős, és már ne vedd vissza, mert csak pótp-ncinak kellesz neki, amíg nem talál megint valakit.

2020. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is neked egy hibád volt, hogy visszafogadtad 4 éve. A többi az ő számlájára írható.
2020. júl. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!