Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők! Ti bocsátattok meg meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti bocsátattok meg meg csalást?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan? Milyen feltételekkel?
2020. júl. 26. 07:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult, hiba volt, ujra megcsalt.
2020. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Még soha
2020. júl. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy utána újra megteszi. Kicsit elül aztán megint. Ráadásul tudja hogy megteheti, mert megbocsájtod úgyis. Ördögi kör...
2020. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én megbocsájtottam egy exemnek az "online megcsalást". Szexpartnerkeresőzött, más nőkkel irogatott. Megbeszéltük, törölte magát ezekről az oldalakról, látszólag tepert.

De utána természetesen fizikailag is félrelépett rövid időn belül egy neten megismert hölgyeménnyel. Akkor már szakítottunk.

Soha többet nem néznék el semmi ilyesmit.

2020. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás mindig döntés kérdése. 90 %-ban aki egyszer megcsal, az megteszi máskor is, mert benne van a hajlam. Nem tiszteli a másikat, és aki megbocsájt, azt még jobban nem fogja tisztelni. Csak idő kérdése a következő.
2020. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen,20 év után belefér....
2020. júl. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, hosszú házasság alatt ez már nem akkora dolog, én is hibáztam időnként. Átbeszéltük, túljutottunk rajta, jobb lett a házasságunk utána. :) Csak ezt bűn nők között kimondani, mert akkor te csak egy elnyomott, szerencsétlen pára lehetsz :)
2020. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!