Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők! Ti bocsátattok meg meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti bocsátattok meg meg csalást?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan? Milyen feltételekkel?
2020. júl. 26. 07:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem volt rá szükség.

Amúgy nem bocsátották volna meg.

2020. júl. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még 20 évesen. Hiba volt.
2020. júl. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Még 17-18 évesen lettem volna olyan naiv, hogy az akkori pasimnak megbocsátok. Azzal a feltétellel, hogy minden kapcsolatot megszakít a másik csajjal. Nem volt rá hajlandó, szóval szakítottunk. Azt hiszem, hiba volt eleve a nyitottság is a részemről.
2020. júl. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Volt akinek igen, volt akinek nem-hangulatfüggő a dolog:)
2020. júl. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Nincs olyan ember, akinek megbocsátanám, szerelem ide vagy oda.
2020. júl. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen alkalom, bánon, természetesen újra megcsalt. Aki ilyet megenged, azt soha többé nem fogják tisztelni és csak nyomor lesz az élete.
2020. júl. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Kértem szünetet.

Azalatt mig en kinlodtam ö havernöket hivogatott a hàzhoz (ahol együtt kezdtünk élni alberletben szoval olyan erzesem volt hogy az en konyhamban tesz vesz egy idegen nö)es simàn elvolt boldogan.

Aztan összejöttem vele mert szanalom szerelmes voltam, de ugy, hogy liànoztam már, azaz szépen neki àlltam ismerkedni en is.

Neha sz.r volt, hogy egyiket nem szeretem, a masikat meg hiaba szeretem, erzésekkel vergödni, de a legnagyobb butasag lett volna magamba fordulni egyedül.

Szoval megbocsatottam volna valoban ha nem azt latom hogy nelkülem heppàzik csak csajok haverok meg fözöcske es progik mintha mi sem törtent volna, 4 éves tönkremenöben levö kapcsolat neki kb ennyit jelentett.

2020. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

6# nak igaza van

Utolso voltam

2020. júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Eleve akit megcsalnak, már nem szeretik annyira, nem tisztelik. Erre még a másik fél rátesz egy lapáttal és megbocsájt pár bűnbánó szóért, így úgy lesz vele a megcsaló, hogy hahhh hát ezzel a balekkel bármit meg lehet tenni (és általában megcsalja megint).
2020. júl. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
*nem szeretlje volt vagy ilyesmi hanem visszahallottam hogy buliban csokolozott egy random csajjal.a random csajjal beszeltem ö ki is lépett a képböl egyböl
2020. júl. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!