Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom megcsalt az anyámmal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt az anyámmal?

Figyelt kérdés
Anyám és a nevelőapám megvették az álomházukat, ezért egy házibulit rendeztek. Meghívtak minket a barátommal. Nagyon sokan lettünk, a vége fele mindenki részeg volt, kivéve engem ugyanis nem szeretek inni. Barátom azt mondta rosszul van és kimegy a mosdóba. Elég sokáig volt a bent, aggódni kezdtem. Utána mentem, a mosdót épp más használta. Láttam hogy csukva van a hálószoba ajtaja, én hülye benyitottam. Konkrétan rányitottam anyámra és a barátomra. Teljesen lesokkoltam. Nem tudtam feldolgozni a látványt, még most se tudom. Tudni kell anyámról, hogy eléggé fiatalos és csinos. Simán felhúz egy tűsarkú-miniszoknya kombót. Ez csütörtökön történt és azóta próbálnak mentegetőzni hogy “baleset” volt és részegek voltak. Akkor sem fekszik le egy anya a lánya barátjával és fordítva sem. A nevelőapám persze nem tud semmiről. Hallani sem akarok róluk, tönkretették az életem. Hogy tudnám ezt egyátalán feldolgozni?
2020. júl. 26. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Költözz el otthonról.
2020. júl. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pasinak azonnal lapát,gondolom egy éretlen,idióta hülyegyerek,akit izgatott az érett nő kombináció.Anyuddal szakítsd meg egy időre a kapcsolatot,aztán hadd magyarázkodjon csak a párjának.Neki is joga van tudni amúgy.Ha velük laksz,akkor egyértelműen költözés.Sajnos,ha nem is konkrétan ebben,de hasonló helyzetben vagyok/voltam én is.Az ilyen anyától meg férfiaktól mentsen meg a jó Isten!! :( kitartást,Kérdező!
2020. júl. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Hű bakker... hát én lehet szólnék nevelőapádnak a helyedben.

A másik meg hogy mihamarabb költöznék el. Szerintem az én gyomrom se venné ezt be.

2020. júl. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Muter számát megadhatnád
2020. júl. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Hogy mi???
2020. júl. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem itt realizálódik a "Nézd meg az anyját, vedd el a lányát" mondást. Nekem eddig ez teljesen hiteltelen volt, de a barátod bebizonyította, hogy ez gyakorlatban is létezik, az már más kérdés, hogy te nem vagy rá vevő :)
2020. júl. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez már azért komoly.
2020. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Egyik nap volt egy kérdés, hogy mikor számít jogosnak egy pofon. Pont ezt a példát hoztam fel, én ilyen esetben simán bevertem volna egyet a srácnak a helyedben. És ott mindenki előtt elmondtam volna a nevelőapának is, hogy milyen nővel is vásárolt házat. Joga van tudni, hogy anyukád sajnos gerinctelen. Se téged, se a férjét nem tiszteli, hányingerem van az ilyen nőktől.
2020. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Ezzel a gerinctelen csúszómászóval szakítani azonnal. Erre nincs mentség. Főleg, hogy utólag próbálkoznak védekezni, tehát emlékeznek rá,ami azt jelenti, hogy mégsem voltak annyira részegek, hogy nem tudják mit csinálnak. Szóval a pasi lapát. Anyádat meg kezd el zsarolni. Nem tudom hány éves vagy, de ha otthon laksz, és fiatal korú, akkor talán könnyebb is lesz. Ami azért nem annyira túlzás, de már anyád húzná érte a száját, vetess vele meg magadnak mindent, ugráltasd minden kaki ér. Csak míg kicsit neki is kellemetlen lesz a dolog. Ha nem teszi, kitálalsz nevelő apádnak. Ne feledd, anyád a saját gyerekét árulta el. Én egy fél évig biztos csinálnék neki szép napokat.
2020. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam volna egy képet és mindenki előtt égettem volna le őket...
2020. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!