Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennètek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennètek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

7 hònapja vagyunk együtt a pàrommal, màr együtt is èlünk.

Règi telefonjàba nèzegettem a kèpeket. Egy csomò kèp, videò van ròlam. Ès ez a sok videò között talàltam egy kis videòt egy lànyròl, aki èpp a combjait mutogatja a habok között fürdès közben. Gyors megnèztem a dàtumot. Akkor mèg nem voltunk együtt, viszont màr egy jò 2 hònapja talàlkozgattunk... nagyon kiakadtam. Szerintetek normàlis a reakciòm? Mit tennètek a helyemben?



2020. júl. 22. 09:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ez egy borzasztò rossz èrzès. Mikor bárkit szebbnek ès jobbnak làtok..

Nem tudom mikor ès hogy alakult ez ki bennem. De utàlom magam ezèrt.... 😔😭

2020. júl. 22. 10:33
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális dolog.:D

Én is tudom, hogy a barátnőm fog találni jobb képű jobb alkatú srácot is.

De ha engem szeret ez nem fontos mert úgyse hagy el.

Ha pedig elhagy amire azért látok esélyt alapból úgy állok hozzá, hogy ha bármikor dobna akkor felegyek rá készülve és ne törje szét a szívem mint az előző. :P

Persze ez így nem olyan szép de tök jól ellehet élni úgy is, hogy közben fel vagy rá készülve lélekben. Tehát egyszerűen ne zavarjon. Ha szeret akkor úgyis veled marad, ha pedig mégse akkor meg találsz jobbat majd.

2020. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
Pocsék a hozzáállásod a párkapcsolathoz...
2020. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az az èrdekes hogy volt több kapcsolatom. Ès ez a mostani az amihez igy àllok..
2020. júl. 22. 13:27
 15/15 anonim ***** válasza:

Azért vagy így, mert egy istennek látod a pasid és nem érted mit lát benned. Az önbizalmad egyenlő a 0-val. Szedd össze magad, ne nyávogj ez miatt a srácnak, ne kérd számon mindenért, mert elege lesz belőled és repülsz.

Én úgy állok egy párkapcsolathoz, hogy aki meg akar csalni úgyis megfog tök felesleges utána nyomozni, úgyis látni fogod a jelekből ha nem vagy vak. A telefon turkálást meg felejtsd el, én nagyon csalódnék a páromban ha ilyet tenne.

2020. júl. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!