Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire hihetem el? Igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihetem el? Igaz?

Figyelt kérdés
Üzenetek mellé csatol képernyővideó, ahol messengerből rámennek a barátnőm profiljára. Az üzenetek alapján megcsal.
2020. júl. 15. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Mutasd meg neki, és kiderül!
2020. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Bárki, bárkinek kiadhatja magát, és bárki bármit szerkeszthet. Csak egy jó IT-s kell hozzá, meg egy "jóakaró" és némi pénz..


Ezt mérlegeld. Én kukáznám a helyedben, a személyt is aki az "igazság angyalának" adja ki magát, és az általa küldött anyagot. Nekem is akartak küldeni dolgokat, de én világosan megmondtam, hogy nem érdekel. Olvasatlanul landol a kukába-oda való az angyalkával együtt..

2020. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
*Bárki, bárkinek kiadhatja magát, és bárki bármit szerkeszthet a net-en
2020. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem itt normális választ kap az ember a kérdésére de úgy látszik nem. Mások csak okoskodni tudnnak meg az eszet osztani. Nekem nyilván nem mindegy hogy félrek** a csajom vagy nem és akár lehet igaz is
2020. júl. 15. 17:02
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
4 Senkinek nem mindegy semmi, de akinek esze van, az nem sétál bele egy ilyen ócska csapdába, amit előszeretettel azok szoktak használni, akik nem értik meg, ha egy nő/férfi nem-et mond a közeledésükre.És ha ők mennek a levesbe, akkor vigyük a másikat is alapon..
2020. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Az első válaszolónak igaza van, mutasd meg neki és a reakciójából tudnod kéne, hogy mi a helyzet, hiszen ennyire ismerned kéne. Ha nem profi hazudozó, és igaz a dolog, akkor látni fogod rajta. Nem kizárt, hogy szerkesztett, de ebben úgyse lehetsz biztos.
2020. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akkor itt mindenki IT-s vagy csaló aki ezt adja be a csajának/pasijának
2020. júl. 15. 17:12
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
7 Csak ismerned kéne az embereket, és figyelmesnek kéne lenned, nyitott szemmel járnod, hogy tudd kik alkalmazzák az ilyesfajta módszereket és mire.
2020. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom mi a szar bajod van, kérdező és miért kötözködsz. Lehet szerkesztett? Persze, hogy lehet, volt már rá példa. Én nem sok esélyt látok rá, mert videót macera megcsinálni csak bosszúból, de csináltak már ilyet, tehát nem lehet kizárni.

Lehet, hogy igaz és megcsalt? Igen, ez is lehet, erre is volt már példa a történelemben.

Szembesíted és meglátod, mi mást tudsz tenni? Az, hogy itt vergődsz és minden válaszba beleköt, az tényleg megoldja a problémát..

2020. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég elvetemültnek és elmebajosnak kell lenni ahhoz, hogy valaki pénzt/időt szánjon arra, hogy meghamisítson egy ilyen videót. Ez persze nem azt jelenti, hogy kizárt, de kevés esélyt látok rá. Persze léteznek sajnos ilyen őrültek, de én inkább szembesíteném ezzel páromat. A reakció mindent elárul.
2020. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!