Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gyakran megnézek csinos nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran megnézek csinos nőket az utcán! De tovább nem megyek soha és nem is fogok! Ez megcsalás?

Figyelt kérdés

Ha egyedül megyek valahova és mondjuk feltünően csinos nő áll a buszmegállóban akkor odafordulok a kocsiból megnézni. Vagy tegnap a Mekinél két bombázó beszélgetett és alaposan megnéztem őket. Az egyikük utána rám is mosolygott, de nem viszonzom az ilyesmit mert nem akarok többet! Annyi hogy megnézem őket, megállapítom, hogy hú micsoda nő, milyen szép lába van, milyen helyes arca, kicsit belegondolok milyen jó lehet a pasijának lenni vagy milyen lehet vele a szex, aztán 2 perc múlva már nem is emlékszem rá! Eszembe se jut!

Bűntudatom van emiatt. Szerintetek ez normális dolog? Más is csinál ilyet? Soha nem lépnék ennél tovább, volt már rá konkrét ajánlat is de elutasítottam azonnal!


2020. júl. 9. 09:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy ha ez nagyon elszomorítaná a barátnődet, akkor sem tudnál lemondani róla?
2020. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem hobbiból csinálom, odavisz a tekintetem magától
2020. júl. 10. 08:32
 13/13 anonim ***** válasza:
Tehát nem. Köszönöm.
2020. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!