Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy bízzak meg benne? Honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bízzak meg benne? Honnan tudom hogy nem fog megcsalni?

Figyelt kérdés

Nem tudok bízni a páromban, túl jól néz ki, túl sokan fordulnak meg utána az utcán és ezzel tisztában is van. Attól félek hogy egy nap nem leszek neki elég jó és megcsal egy sokkal jobb palival.

Aki ugyan ilyen helyzetben van, te hogy tudtál megbízni a barátnődben?


2020. júl. 8. 13:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
8asnak igaza van, egy önbizalom hiányos pötsch vagy. Jól érzed, hogy túl jó neked a csaj.
2020. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy minél szebb barátnőm van, annál jobban ragadnak rám a nők. Tehát a szép barátnő az én lehetőségeimet is növeli.

De egyikünk sem féltékeny, mert nem ezen múlik a megcsalás.

2020. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Értem, szóval hiába is aggódok ezen, ez rajta múlik.

Attól hogy önbizalomhiányos vagyok, még nem fogom megcsalni azt akit szeretek

2020. júl. 8. 17:37
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás nem attól hogy, hogy a csajod egy 10/10-es csaj-e.

Hidd el egy 10/3-as csaj is talál bármikor szexpartnert, ha egy csaj felajánlkozik egy pasinak, szerinted hányan utasítják vissza? szóval ilyen alapon senkiben sem bizhatnál meg.

2020. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%

Ez nagyon nehéz dolog. Mindenki azt írja ilyenkor, hogy bizalom nélkül semmit sem ér meg önbizalomhiányos vagy, stb. De borzasztó érzés mindenkit jobbnak, szebbnek látni és attól tartani, hogy erre előbb vagy utóbb a másik is rájön. Tapasztalatból írom, hogy bármikor jöhet bármelyik félnek egy olyan érzés, ami miatt elkalandoznak a gondolatai és esetleg tovább is megy. Én is megkérdeztem, hogy mivel volt baj, min javítsak, de azt mondta, hogy minden jó itthon. Mégis mással beszélgetett esténként. A durva az, hogy se nem szebb, se nem vékonyabb nálam a másik nő. Egyszerűen kíváncsi volt, hogy fel tudna-e szedni még valakit. Nem történt semmi konkrét, de mégis úgy érzem, hogy kuka az egész. Nem tudom, hogy mikor lesz újra kíváncsi. Előtte és azóta sem adott rá okot, hogy azt higgyem megcsal, mégis még annyi önbizalmam sem maradt, mint előtte.

Őrületesen nehéz felhőtlenül boldognak lenni. Talán gyerekkoromban volt egyszerű.


Amikor jön ez az érzésed, próbáld meg tudatosan irányítani és mindenképp tudatosítsd magadban, hogy ügyes voltál, ha sikerül túl lendülnöd rajta. Szépen lassan meg lehet tanulni.

Kitartást!

2020. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15

Mennyire igazad van...


Èn is sajnos mindenkit jobbnak ès szebbnek làtok..


Nagyon nem tudom ezt kezelni. Fèlek hogy ràmegy a kapcsolatom. De nem tudom mit tegyek, kitől kèrhetnèk tanàcsot... :(

2020. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!