Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, akiknek szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek szeretői vannak! Ti rangsoroljátok őket?

Figyelt kérdés
Senki nem lesz lepontozva, ezért kérek őszinte választ. Beszélhetünk nyitott kapcsolatról is, meg megcsalásról is. A lényeg, hogy ha a nejetek mellett van több nőtök, állítotok fel valamilyen sorrendet? Van kedvencetek, akiket mondjuk nyaralni is visztek vagy béreltek nekik lakást, a másikhoz meg csak feljártok az ágyba?
2020. jún. 25. 12:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ismertem egy házas pasit, neki mindig egy vagy kettő szeretője volt, illetve alkalmi nők, meg kvák. Az első számú szeretőt vitte nyaralni, meg vigyázott a kisfiára is, ajándékokat vett neki, még edzeni is járt a kedvéért. A második/harmadik szeretőhöz csak feljárt, de nem kaptak ajándékot, és mindig dobta őket az elsőszámú nőért. A többit csak egyszer-kétszer dgta, meg ugye néha fizetett.
2020. jún. 25. 12:40
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a feleségem sokkal fontosabb volt.. Lehet itt most szapulni, hogy akkor minek volt mellette szeretőm, stb. De tényleg a feleségem volt az első helyen. Volt mellette egy szeretőm, akivel csak sex volt.Néha kapott virágot, csokit, vagy vittem egy üveg bort, de ennyi. Nyaralni kizárólag a feleségemet vittem, és csak rá áldoztam pénzt. Nem tudott róla, igen szemét ember vagyok, lehet mondani.
2020. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Mindig van kedvenc, bor, fagyi, étterem, gondolom ürítés szempontjából is van kedvenc. Bár ne haragudj, de elég alja nőnek kell lenni ahhoz, hogy ribikkel kelljen versenyezni.

Nekem is volt egy pasi akiért odáig voltam, állítása szerint csak én voltam neki, de jöttek a pletykák, hogy ezzel is - azzal is jóban van, teljesen kiábrándító volt számomra. Nem alázon le saját magam, az agyatlan ribik meg versenyezzenek csak.

2020. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vagy a szerető, elég beteg vagy. Első számú nő mindig a feleség, mindenki más csak versenyezni akar vele, aki még a szeretőkkel is versenyezni akar, az még betegebb akarmelyiknél.
2020. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerető, nem is akarok az lenne. De először én is azt hittem, hogy ez beteges dolog, de utánaolvasgattam, és a legnagyobb, leghíresebb emberek is tartanak háremet (pl. Bill Clinton, Kennedy, Ted Hughes, híres színészek, énekesek, írók, költők, rendezők).
2020. jún. 25. 13:01
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem akkor is beteges, a férfi hatradől és megveszi a nőt, mert ez erről szól. Akikről ìrsz azok mind gazdag pasik, szerinted pusztán csak a szerelem hajtja ezeket a nőket? A hírnév, a "versengés", és egy csomó más dolog. Itt csakis a férfiak profitálnak, a nők eszközök, tárgyak ezeknek a férfiaknak.

Egyes nőknek annyira nincs önbecsülésük, hogy akár kutyába is lemennek egy "kapcsolatért".

2020. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos sok nő, aki nem is az tipikus buta liba képes kifordulni önmagából, ha valakit nem tud megszerezni. Nem tudja benyelni az egója, ekkor jön a versengés, "erőfitogtatás", hogy én jobb vagyok mint a másik. Lehet nem is épp a pasira fáj annyira a foga, csak megakarja mutatni Julisnak, hogy ő a jobb. A lényeg, hogy gáz nagyon, nincs rendben az önbecsülés.
2020. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
2 szeretőnél többet nem tudsz normálian kezelni. Aki fizet érte, az meg igénytelen.
2020. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A szerető ingyenes műfaj. Azért nem megy a pasi prostihoz. Az az alap felállás, hogy kölcsönös. A férfiak pont azért csinálják, mert az asszony igényei otthon a csillagos egekben vannak. Elterjedt minta, hogy a jó házasság titka az elégedett asszony.Az asszonynak mindig igaza van. A házasságban a nő kell legyen a FŐNÖK. Szex akkor van ha mindent megkap az asszony. Mélyen bevésődött a férfiakba, hogy váláskor a nő mindent visz. Bosszúból megakadályozhatja a gyerek látogatását. Ezért a férfiak nagy része mindent megad (erején felül is) az asszonynak. Lemennek pincsi kutyába. Ezek a férfiak nem fognak gáláns uriemberként viselkedni a szeretővel. Ők lesznek azok akik még egy csokor virágot sem vesznek alkalomra, mondván a kölcsönös örömszerzésről szól a dolog. A kérdés annyiból értelmetlen, hogy rangsor. Általában egy szerető van. Ő sehol nincs a feleséggel szemben. Kompenzációra szolgáló ingyenes használati tárgy.
2020. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Prostihoz azért is mehet a pasi, mert mondjuk ott olyat kérhet, amit a felesége vagy a szeretője nem tenne meg neki.
2020. jún. 25. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!