Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan vegyek rá egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek rá egy házas férfit, hogy megcsalja velem a feleségét?

Figyelt kérdés

2020. jún. 14. 17:43
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
53%
Istenem ,sokan kivagytok akadva.En nevetek ezen a kerdesen, látszik ,H provokálni akarja a népet 😂😂😂erre ugrik minden házas nő.
2020. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Nem akartam provokálni senkit. Komoly kérdés volt. Egyébként nem tudom miért aggódik sok házas nő. Én is az vagyok. Akit lehet vinni azért úgy se kár.
2020. jún. 23. 23:45
 33/41 anonim ***** válasza:
81%
Akkor meg mi tart vissza ,mond meg neki ,H mivan egyenesbe.Ha olyan úgy is osszefekszik veled ,ha nem hazamegy elmondja ennyi.
2020. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
65%
Mond meg neki hogy kefélni akarsz vele...
2020. jún. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, akit lehet vinni, azért nem kár ... Na de te rá akarod venni! Tehát őt nem lehet vinni mert ellenáll! Trükközni akarsz, ötletet kértél tőlünk :D tehát a pasi "nem vihető '

Kicsit ellentmondásos az irományod!

2020. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Ő régen flörtölt, de akkor engem még nem érdekelt. Azóta abba hagyta. De már engem is érdekel. Ezért most én szeretném a tudtára adni. Egyébként semmi különleges nincs benne csak vonz valamiért.
2020. jún. 24. 15:43
 37/41 anonim ***** válasza:
82%
K@rva k@rva Deere miert vagy k@rva mieeeeert vagy erre rászorulva??😂😂😂😂
2020. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
76%
Persze, vonz hogy már nem akar téged. Az ilyen nők amúgy teljesen hányingerek, akiknek csak arra kell a pasi, hogy elmondhassák magukról, hogy bárkit megkaphatnak. Ha házas még jobb, mert jobban növeli az egót, hogy még a feleségét is képes volt megcsalni miattuk.
2020. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom neked inkább felejtsd el, kivéve ha szenvedni akarsz. Ezek akik a feleség mellett flörtölgetnek, nehogy azt hidd hogy felelősséget vállalnak bármirért.
2020. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
27%
Megy ám álszentségeskedés. 😂😂 A házasságok jó része harmadik fél miatt megy tönkre, kb ugyan annyi pasi és ugyan annyi nő miatt. Legtöbb esetben el van hanyagolva nagyon akár a nő, akár a férfi. Itt sok válaszoló is így van, ezért fájdalmas ennyire. Csak valaki meg meri lépni, hogy lelép és otthagy gyereket meg borít mindent, de valaki meg mérlegel és teljesen nem akar lemondani arról, hogy valaki gyengéd legyen vele és erezze, hogy kell még valakinek úgy igazán, de nem is akarja felborítani az egész addigi életét és újra nulláról kezdeni egy esetleges flört, vagy egyéjszakás kaland miatt. Lehet itt hányingerezni meg dögöljön meg, de ez legalább olyan primitív dolog, mint mint bármilyen megcsalás. Ahhoz meg, hogy valaki más mit csinál a kapcsolatában ahhoz meg a két félen kívül senkinek semmi köze. Felnőtt emberek. Megoldják. Ráadásul ismeretlenül ítélkezni a legegyszerűbb. 3.2.1... mehet a támadás, lepontozás. Nem nagyon érdekel.
2020. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!