Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy béküljek ki vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy béküljek ki vele?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a barátom, csak csókkal, de azzal a fiúval aki neki haverja, illetve a legjobb barátnőm járt vele nem rég 2hétig de már régóta kavartak.

A barátnőm ma meg tudta el küldött a büdös p..

Viszont az a gáz, hogy együtt megyünk melózni pont egy hét múlva Balatonra. Szóval.. Mit csináljak mit mondhatnék, hogy megbékéljen? Hiba volt az egész... De így nagyon gáz lesz 2hónapig együtt lakni balcsin.

Ne ítéljetek el... Igyis egy sz.. szemétnek érzem magam, és rengeteg negatív érzés van magam felé. Párommal haldokló félbe van a kapcsolatunk amúgy.. De az is idegesít, hogy ha ő is meg tudja mi lesz. Bár remélem nem.


2020. jún. 14. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon nehezedre esne, ha logikusan, érthetően leírnád a történetedet?

Ez így egy zagyva katyvasz.


Minimum megtiszteled a várható válaszolókat azzal, hogy értelmesen

kifejted az esetedet, s hogy mi a kérdés.

2020. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom... Teljesen ki vagyok... A kérdés, hogy hogy béküljek ki a legjobb barátnőmmel? Mert az exével kavartam.
2020. jún. 14. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki kis időt, kérj bocsánatot. Mond el így se a legjobb a kapcsolatod és jól esett egy kis flört? De nagyon megbantad es hulye voltal belatod. Kerj tole bocsánatot.
2020. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább a tini párkapcsokatok kategória.Jaaaa edd meg amit főztél nekem se kéne ilyen barátnő
2020. jún. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jobban érdekel a barátnőd mint a barátod

Most erre mit mondjak.

2020. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem érdekel jobban. Csak egyelőre ő tudja a barátom még nem. Barátnőmmel találkoztam előbb beszéltünk, nem utál viszont haragszik, majd lesz valami.

Most idegesít a barátom... Neki, hogy mondjam el, mondjam -e el egyáltalán? Fogalmam sincs de egy hét és nem találkozunk úgyse 2honapig gondoltam addig szünet vagy szakítás. Megromlott a kapcsolatunk sajnos de az érzelmeim miatt nem tudtam eddig elhagyni most is félek, hogy nem tudom majd megenni.

2020. jún. 14. 16:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Megtenni*
2020. jún. 14. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy a barátodnak el se mondtad. A "legjobb barátja" meg röhög a háta mögött. Ennél jobban nem is tudnád már megalázni azt akivel törődsz. Légy őszinte a barátoddal majd szakíts vele mert jobbat érdemelsz, kérj bocsánatot a barátnődtől és majd elválik megbocsájt-e. A balatoni melót meglehet, hogy valamelyikőtöknek ki kellene hagyni, ha már te teremtetted ezt a rossz helyzetet illő lenne neked.
2020. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!