Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a barátnőmmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátnőmmel. Hogy béküljek ki vele? .

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Pontosan három napja volt hogy összevesztem barátnőmmel eléggé durván...

Az a baj hogy túlságosan féltem és mindig csak a rosszra gondolok pl.(csütörtökön találkoztunk és jött neki egy üzenet mondtam neki mutassa meg de azt mondta nem én meg mondtam neki mutassa meg a messengerét azt mondta biztos hogy nem lép bele én meg mondom neki miért nem mutatod meg talán titkolsz valamit előlem?) És ezen vesztünk össze mert nem bízok benne de már elég sokszor hazudott nekem és nagyon sokszor csalódtam benne...

És ezt sem tudtam elhinni neki hogy nem titkol semmit mert józan paraszt ésszel gondolkozva ha nem titkolna semmit megmutatta volta.

És én meg utána mondtam neki hogy adja meg akkor az fb jelszavát azt mondta biztos hogy nem adja meg.

Utána nagyon mérges lettem és mondtam neki adja meg mert megölöm magam...

Utána sem adta meg de sírva elkezdte vagdosni a kezét otthon este és én is ugyanazt tettem....

Kérdeztem tőle tegnap hogy szeret e? azt mondta szeret meg hogy sajnálja és én is bocsánatot kértem de ma reggel azt mondta hogy vége,én könyörögtem neki hogy adjon egy utolsó esélyt de azt mondta hogy nem...

Felvetettem hogy szüneteljünk arra azt mondta hogy oke de júliusig mert akkor lesz neki egy tábor ahova nem akartam elengedni...

Mit tegyek hogy engeszteljem ki?

Mit tegyek érte...

Nagyon szeretem és nagyon hiányzik,eléggé depis lettem miatta...

Nem akartam én ezt csak nagyon féltem mert ő nekem az első...

Segítsetek kérlek hogy engeszteljem ki...

Kérlek értelmes válaszokat adjatok.


2019. márc. 3. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Ne mássz rá, ne erőltesd a békülést mostanában, mert kontraproduktív lehet. Várj egy kicsit. Mondjuk egy hetet, 9 napot és utána már elkezdesz neki hiányozni, sokkal jobban hajlik majd a békülésre, mint most.
2019. márc. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Rendben akkor hagyok neki egy kis időt.

Esetleg jó ötletnek tartod hogyha holnap a sulija előtt várom egy csokor virággal vagy inkább azt se?

2019. márc. 3. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz ezzel a lánnyal lenni, ha nem bízol benne? Bántalmazóvá váltál ebben a kapcsolatban. Még nem vered, még csak ott tartotok, hogy meg akarod szabni, hová mehet és kivel beszélhet. Meg öngyilkossággal fenyegetőzöl. A lehető legpatkányabb dokog. Ha van egy icipici esze a lánynak, soha többé nem áll veled szóba. A barátnőd is megéri a pénzét. Komolyan, miért kell ez neked?
2019. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Előre jelzem, hogy én nem az a válaszadó vagyok, aki sértegeti a kérdezőket és kiforgatja a kérdést.


Viszont tényleg a legbarátibb jótanácsként javaslom, hogy engedd el. Az öngyilkossággal való fenyegetés a legcsúnyább passzív-agresszív érzelmi zsarolás. Nálam pl teljességgel kizáró ok, hogy folytassak bárkivel bármiféle emberi kapcsolatot, ha személy szerint engem betámadna egy ilyennel, hogy ezzel akarjon manipulálni, hogy ha nem teszek azt vagy azt, akkor megöli magát. Nálam ez azonnali kizárást von maga után, akár csak ismerős, barát, de párkapcsolatban pláne. Azonnal és visszavonhatatlanul. Mivel az öngyilkossággal való vagdalkozás nem egy kategória a "hirtelen felindulásból hülyésegeket mondok"-kal, annál sokkal súlyosabb. Egy ilyen után ebből bármi is történjék, soha nem lesz épkézláb kapcsolat.

2019. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően tényleg egy agresszív barom az, aki ilyeneket csinál. Már bocsánat. Szóval idióták vagytok. Nem tudom mennyire értelmezhető ez a kérdés, de az biztos, hogy én nagyon gyorsan otthagynálak. Ilyet ember nem csinál.
2019. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de iszonyat gáz vagy! Nem bízol benne, mert adott rá okot. Ez oké. Node ez akkor sem jogosít fel, hogy követeld a dolgait és öngyilkossággal fenyegetőzz! Szörnyen agresszív, bántalmazó vagy és súrgősen gondolkodj el magadon is.

Jobb is, hogy szakítottatok, mindkettőtök egészsége érdekében.

2019. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kapcsolatot nem èrdemes folytatni. Nem bízol benne, lehet hogy jogosan, de akkor meg el kell engedni, mert bizalom nèlkül sz.rt se èr az egèsz. Nincs èrtelme erőltetni a kapcsolatot, ha közben bántalmazóvá válsz. Korlátozod, kutakodsz,öngyilkossággal fenyegetőzöl. Vagdossátok magatokat, a csaj se komplett.

Inkább váljatok szèt, mert csak tönkre tesztek egymást ès magatokat.

2019. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az itt a gond hogy nem tudtok kommunikálni egymással.igy meg teljesen felesleges ujrakezdeni.
2019. márc. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!