Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Másnak küld magáról képet, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak küld magáról képet, ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy másik srácnak küld képet magáról. Sima tükrös szelfi, nagyon jól nézett ki rajta. Csak ezt az egyet mutatta meg, de gondolom többet is küldött, azt mondta, majd 500 képe van azzal a gyerekkel, habár 480-at a gyerek küldött neki.

Csak azért furcsa, mert nekem sosem szokott küldeni magáról és facebookra sem rak ki képet sosem. És a bókokat sem tudja elfogadni, csak nevet mindig, ha megdícsérem.


Van félnivalóm?


2020. jún. 13. 22:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam magamról képeket küldözgetni más férfiaknak, pedig van egy pár ellenkező nemű haverom.

Nekem ez a képküldözgetés magamról, meg lefotózom magam neked eléggé cicázás kategória. Nyilván ilyenkor mit ír vissza a másik? Milyen jól nézel ki stb.

Légy résen.

2020. jún. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelent jót semmi esetre se.

Képet küld magáról.

Lényegtelen hogy kérte e valaki tőle ő nem lenne köteles mert mondjuk van pasija?

Tehát képet küld magáról, azt akarja hogy nézze őt xy, mutogatja magát, reakciót vár hogy na vajon mit mond a képemre.

Ez akkor normális ha esetleg 2 ember ismerkedik.

2020. jún. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%

Egyébként én azt sem tartom normálisnak hogy sok csaj ilyen olyan pics@s képet tesz ki miközben van párja. Férfiként mondom ezt hogy szánalmas, hiába jó nő.


Nem egy haveromnak van ilyen idióta krvaja akik nem véletlen tesznek fel szó szerint meztelen képet már kb.


Ha a pasijuknak csinálnák akkor privátba elküldik csak neki, mert csak neki szánja azt csókolom.

De ezek szándékosan mutogatják magukat, hogy miért?

Mert önbizalom hiányos ribik, akiket másképp senki se vesz észre. Ezeket se az eszükért szeretik s mert annyira normális lányok.

2020. jún. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha abból indulunk ki, hogy alapvetően azért nem "mutogatja" magát (a képeit), mert nem látja szépnek önmagát, akkor simán lehet, hogy pont azért küldött a srácnak képet mégis, mert nincs semmi veszítenivalója, nem tetszik neki az illető, így leszrná azt is, ha azt kapná rá válaszul, hogy nem szép.

De ez csak az én logikám. (Habár én nem szoktam ilyet csinálni. Szimplán olyannak, aki csak mondjuk barátilag érdekel, könnyebben küldök magamról képet a rosszabb napjaimon is, amikor nem látom magamat szépnek, elvégre nem akarok az "elvárásainak" megfelelni. :D)

2020. júl. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!