Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Másnak küld magáról képet, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak küld magáról képet, ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy másik srácnak küld képet magáról. Sima tükrös szelfi, nagyon jól nézett ki rajta. Csak ezt az egyet mutatta meg, de gondolom többet is küldött, azt mondta, majd 500 képe van azzal a gyerekkel, habár 480-at a gyerek küldött neki.

Csak azért furcsa, mert nekem sosem szokott küldeni magáról és facebookra sem rak ki képet sosem. És a bókokat sem tudja elfogadni, csak nevet mindig, ha megdícsérem.


Van félnivalóm?


2020. jún. 13. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Igen van
2020. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Hát én nem örülnék neki...
2020. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De annyira titkos csak nem lehet, magától mutatta, mondta el ezeket nekem.
2020. jún. 13. 22:10
 4/14 Ramos ökle ***** válasza:
95%

Nehéz megmondani ennyiből. Általában ez nem sok jót ígér, de persze vannak, akiknél ez nem jelent semmit.

Te ismered, ha megbízol benne, és semmi sem kezdte ki a bizalmadat, akkor talán (!) nem lesz gond, de ha nagyon motoszkál a fejedben ez a gondolat, akkor talán nem alaptalan a bizalmatlanság. De ezt ennyiből tényleg nehéz megmondani.

2020. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

Érdekes a barátnőd.. engem például a barátom mellett nem érdekelnek más faszik, főleg annyira nem hogy 480 fotóm legyen tőle LEMENTVE. 😂

24L

2020. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nincsenek lementve neki a képek, a messenger beszélgetésben vannak.
2020. jún. 14. 00:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre artatlan mokanak is zavaro. Bar manapsag en nem igazodom el azokon, akik bealltak a megszallott magamutogatok soraba. Na de 480 tizzel elosztva is durva sok.
2020. jún. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Fura, de én azért nem könyvelném el megcsalásnak vagy ilyesminek.

Barátok vagy csak random csávó? Ha utóbbi, akkor mégiscsak aggódnék :D

2020. jún. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem random csávó, nem tudom, hogy barátok-e, de már régebb óta ismeri. Az a baj, hogy minnél többet gondolok a dologra, annál idegesebb leszek.
2020. jún. 14. 01:48
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen nőm bár az több faszinak küldött képet, mikor megkérdeztem hogy ezt most mér, az volt a válasz hogy neki nem elég egy pasitól dicséret,ez kell az önbizalmának.

Kidobtam, nem normális viselkedés.

2020. jún. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!