Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hinnétek annak és vele maradná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnétek annak és vele maradnátok, ha 1-2 megcsalást letagad (nem ő mondta el), majd kiderül, hogy végig igaz volt mind és több is volt?

Figyelt kérdés
2020. jún. 8. 18:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindent megteszünk egymásért és a családért helytállok dolgozó nőként feleségként anyaként szeretem a férjem jó életünk van ha engem az elmúlt 20 évet a rengeteg jót annyiba nem becsüli hogy más nők után futkos és megcsal akkor csalódnék benne akkorát hogy nem tudnék túllépni rajta.A bizalmam felé 100 százalékos és töretlen ezt felépiteni nem 1 hónap volt ha megcsalna hatalmas pofára esés lenne nekem nem tudnám megbocsátani hogy elárult mindent ami nekünk fontos az életbe.
2020. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%
9-es vagyok. Kérdező, ha nem mondta volna el valaki, Te észrevettél volna valamit? Talán a lelki ismerete miatt így több mindent megadott neked mint ha nem lettek volna azok a pótlékok.
2020. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem, de ezt a lelked mélyén te is tudod, csak valamiért még mindig próbálsz reménykedni meg hinni. Csak az idődet pazarlod az ilyen emberrel, de te tudod.
2020. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerinted tényleg mindenki akkora lábtörlő, mint te?
2020. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Megcsalt és hazudott is, ezek után hol a bizalom ?
2020. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
19%
Hát rajtad áll, hogy mit teszel ezek után. Ha valaki nemtől függetlenül hajlamos arra, hogy olykor "vadásszon" a komoly kapcsolata mellett is, arról ő nem tehet, pl. ahogy a homoszexuálisok sem tehetnek arról, hogy milyen a természetük. Lehetsz bármilyen féltékeny, csinálhatsz bármit, veszekedhetsz, elválhatsz, stb. fejre is állhatsz, ha valakinek szüksége van külső kalandokra, meg fogja tenni. Maga az Ember alapból nem monogám természet, akármennyire is próbálja a társadalom ennek az ellenkezőjét belénk etetni... Ha a párotoknak szüksége van ilyen kimenőkre, hagyni kell. Megteheted, hogy azonnal befejezed a kapcsolatot a megcsalás miatt, de akkor nem szeretted a párodat igazán, akkor magadat sokkal jobban szeretted őnála, akkor Önző vagy, olyankor a párotok jobban is jár, ha kiléptek az ő életéből. Olyan pár, aki engem nem szeret igazán, mert önmagát sokkal jobban szereti nálam, nekem nem kellene. Olyan partner, aki annyira önző, hogy nem szeret engem annyira, hogy ha nekem az a természetem, hogy komoly kapcsolat mellett olykor kimenjek vadászni, ezt nem fogadja el, és nem támogat benne, nekem nem kellene, mert az ilyen partner csak azt nézi, hogy neki önmagának mi a jó, és az, hogy a társának mi a jó, nem veszi figyelembe, miközben a valódi szeretet az mindog önzetlen. Ellenben ha úgy csal meg, hogy beleszeretett a másikba, akkor ő nem szeretett téged eléggé, és akkor tényleg az a teendőd, hogy szakíts veke. De ha csak "vadászni" volt, azt el kell engedni. Ha viszont ez miatt téged elhanyagol az ágyban, akkor az asztalra kell csapni! Szerintem...
2020. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egy morzsa se ebben amire azt mondanám hiszek...

Hisz ő a maga részéről hazudott csak is.

2020. jún. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!