Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért kell ezt csinálnia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt csinálnia?

Figyelt kérdés

Volt barátommal 5 évig voltam együtt, ebből 4 évet együtt is éltünk. A kapcsolat vége fele már teljesen elhidegült tőlem, folyton "dolgozni" járt,mivel jól jött neki a plusz pénz. Közös programok se voltak, hiába alakítottam mindent úgy, hogy a heti egy szabadnapomon bárhova mehessünk (munka mellett levelezőn egyetemet végeztem akkor) Amikor már nem bírtam, hogy folyton eltaszít magától rákérdeztem, hogy legyen e vége köztünk. Ekkor közölte, hogy igen. Magától nem vallotta be, hogy már nem akarja folytatni. Pár hétre rá kiderült,hogy miért viselkedett így: egy ideje már más nővel találkozgatott, nem dolgozni járt plusz pénzért.

Megalázott. Elmondta, hogy az új nő milyen megértő, én sose voltam az, körmöshöz jár és engedi az anált. Teljesen összetörtem, egy senkinek éreztem magam. Ráadásul az exem volt az az ember, akiből nem néztem volna ki, hogy képes lesz valaha megcsalni.


Ennek lassan egy éve. Egy ideje 2-3 havonta ír nekem, érdeklődik a hogylétem felől, valamint arról, hogy hol élek, van e már saját lakásom.

Nem értem miért kérdezősködik, amikor elméletileg együtt van a szuper barátnővel és teljesen jó az élete.

A legutóbbi írása felkavart, ismét előjöttek a régi sérelmeim.

Miért kell ezt csinálnia, nem volt elég egyszer belém rúgni?


2020. jún. 7. 20:57
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
Mégiscsak két nő több, mint egy. Exed egy igazi szarevő, rég bannolnod kellett volna, lehetőséget sem hagyva az ilyen allűrökre.
2020. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, miért nem tiltottad még, ha még mindig zaklat.

Azért rúg beléd, mert engeded neki. Ez már igazából a te hibád, hogy megadod neki a lehetőséget.

31/N

2020. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Válaszodban miért nem irod meg neki, hogy milyen jol vagy, hálás vagy neki amiért otthagyott. Igy megismerkedtél egy igazán minden szempontbol szuper férfivel (akinek ráadásul eszébe se jut a végbeledet rongálni, szexben tökéletes.) Egyedül az zavar, hogy a rengeteg ajándékot elfogadhatod-e töle? Stb, stb, stb!
2020. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
tiltsd le.
2020. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért csinálja ezt az exed, mert egy görény! Egy idióta görény! Vagyis inkább mégsem az, mert a görény gerinces állat, az exed meg egy sunyi, gerinctelen csúszómászó!

Kedves kérdező! Akár milyen nehéz is, próbálj meg valamiből erőt meríteni és talpra állni, tovább lépni, de véletlenül se bocsáss meg neki! Meg fogod látni, hogy nem minden férfi ilyen aljas! Sok sikert! 36F

2020. jún. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!