Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha rám írt egy nő való profill...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rám írt egy nő való profillal, bizonyítékokkal (beszélgetések), mi szerint megcsal a barátom, igaz lehet? A barátom mindent tagad..

Figyelt kérdés
2020. máj. 31. 21:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Ha ott vannak a beszélgetések akkor hogy tudja letagadni? Nem az ő profilja, neve alatt ment a beszélgetés?

Amúgy ilyenkor hajlamosak a csillagokat is lehazudni az égről...

2020. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
16%
nem biztos! simán lehet szerkeszteni kamu beszélgetéseket. Facebookról van szó? Mutassa meg személyesen vagy ha nem akarja videózza le képernyőfelvétellel ahogy rámegy a srác profiljára onnan bele a beszélgetésbe és ki is derül.
2020. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%

Ha én lennék a pasid, és ezt nekem előadnád, én kirúgnálak.


Te komolyan egy idegennek hiszel, a párod helyett?

2020. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlenül, de ha a saját Facebook profiljából is meg tudja neked mutatni, akkor megbizonyosodhatsz róla.
2020. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Feltehetően igaz.

És ha netán csak besározni akarná, annak is oka van.

2020. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#3: Egy pasi a csillagokat is lehazudja, ha olyan. Igen, van az a helyzet, amikor nem neki hinnék, de akkor nem te rúgnál ki engem, hanem én téged, de azonnal.
2020. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És ha már többször fordult elő ilyen?
2020. máj. 31. 22:31
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg most is elnézed neki.Tisztába van vele, azért csinálja, mert megteheti.
2020. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De akkor ezek szerint igaz?
2020. máj. 31. 22:37
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Akikről ilyen bizonyíték kerül elő, azoknak a nagyobb része körömszakadtáig tagad.

A kisebb része (legalább részben) beismerő vallomást tesz, és égre-fölre esküdözik, hogy nem jelentett semmit/megbánta/többé nem tesz ilyet (ami többnyire szintén hazugság).

Szemmel látható réteg még azoké, akik a bizonyított tettet elismerik ugyan, viszont kijelentik, hogy ez normális, semmiség, vagy eleve a te hibád, hogy megtörtént, és megpróbálják úgy beállítani, hogy te vagy a hülye, amiért kiakadsz rajta.

Szerintem nőknél is hasonlók lehetnek a reakciók típusai és aránya. A fenti esetekben közös, hogy a vaj tényleg ott van a másik fején, minden más eset pedig elenyészően ritka.


Reálisan nézve a dolgot, sokkkkal nagyobb a valószínűsége annak, hogy a bizonyíték valódi. Beszélgess még azzal a nővel.

2020. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!