Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha ferfi lefotozza a popsilukà...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ferfi lefotozza a popsilukàt azt miert teszi?

Figyelt kérdés
Mert a felesege csak most tudta meg hogy ilyen jellegu kepek vannak a telefonjan
2020. máj. 31. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom küldte valakinek... vagy meg akarta nézni 😬
2020. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Mert aberrált? :D
2020. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Lehet hogy csak kíváncsi. Biztos hogy a férfi saját testrésze van rajta?
2020. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy valami extrém szexuális indíttatású chat indokán küldte lehet, hogy nem is az övé csak valami idióta kép megszekesztéséhez kellett poénból, de az is lehet, hogy tükör helyett így nézte meg az aranyér gyanús tüneteit. Ez nem innen fog kiderülni.
2020. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán tályog gyanú miatt. Tipikus férfi betegség, hogy a végbélnyílásnál a szőrtüsző olykor begyullad és abból tályog alakul ki. Ülés során fájdalmas, gennyedző kitüremkedés. Az is lehet, hogy aranyér miatt fotózta le. Fájdalmas a wczés és kíváncsi volt mi miatt. Talán te vagy annyira hajlékony, hogy megnézd magadnak, de a férfiak többsége nem az. :)
2020. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is lefotoztam mert nagyon fájt, viszketett, és a neten utana olvastam az aranyér tüneteinek, stimmelt is. Na mármost valahogy csak meg kellett néznem mi van ott... Olyan tükör nincs a házban ahol meg tudtam volna nézni.
2020. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyeret vagy hasonlo miatt volt kíváncsi , hogy “mizu” lenn
2020. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!