Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tud ennyire gyűlölni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tud ennyire gyűlölni?

Figyelt kérdés

Együtt volam egy nős férfivel. Lehet kövezni, de így alakult. Ő vetett véget a kapcsolatunknak, a felesége tudta, hogy együtt voltunk, kibékültek, elvileg soha nem volt jobb a házasságuk.

Viszont a férfi azóta mindent megtesz, hogy tönkretegyen. Hazugságokat terjeszt rólam, megpróál kirugatni, fenyeget, és társai.

Van új párom, és valamilyen szinten úgy érzem, hogy egérdemlem, mert nős férfival kezdtem, de kezdek beleroppanni.

Tudom, hogy nem szeretett, de miért nem tud békénhagyni? Mikor az élete is a lehgjobb és megmondta, hogy a feleségét is újra szereti.


2020. máj. 24. 21:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Megmondanám neki, ha nem száll le rólam, feljelentem.
2020. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem megérdemled. Én nem sajnállak.
2020. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%

En feljelentenem zaklatasert az biztos!

Azert mocskol teged, hogy bevagodjon a felesegenel. Teged allit be bunbaknak, aki addig nyomult, mig egy gyenge pillanataban el nem csabitottad ot bla bla...Tehat o az aldozat. A hazassaga pedig azert olyan tundoklo, mert most ezerrel teper az asszinynal, nehogy lapatra keruljon. Lesi minden szavat, agyba viszi a reggelit. Nos mindez addig fog tartani, mig ujra nyeregben nem erzi magat. Ezt kovetoen ujra megteszi azt amit veled is. Az ilyenek nem valtoznak. Szolj neki, hogy ugyvedhez fordultal,hatha visszavesz az arcabol. Ha nem, akkor rendorseg!

2020. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
"Együtt voltam egy nős férfivel " , ennyi elég is ... , ez minősít téged...
2020. máj. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
26%
"Ő vetett véget a kapcsolatunknak," , helyes , volt egy kis esze...
2020. máj. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!