Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Más is van ezzel így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Ha a párom semmibe néz engem,oktalanul megbánt,rosszul kezel vagy úgy érzem hazudik akkor ezt az erős csalódást/tehetetlenséget/dühöt amit kivált csak úgy tudom enyhíteni,ha valami rosszat teszek ellene és leginkább a másokkal való flört/randi/megcsalás ami képes feloldani a dühöt.


Hiába szeretem nagyon a páromat ő sokszor gusztustalan módon megbánt hiába hívom fel a figyelmét a hazugságaira nem tudja elfogadni és még kikéri magánka,hogy hagy legyen már flegma,hisztis stb stb . Vagy amikor direkt nem kéri ki a véleményem és mellőz x napig. Tudom,hogy nem nromális a reakcióm de az iylen teheteteln helyzeteben emésztem magam és az egyetlen dolog ami tud iylenkor segíteni az egy másik személy akár flörtje,bók,randi vagy megcsalás. A mostani párom még nem csaltam meg,volt hogy ex-el taliztam és vele voltam,dumálgattam,vagy egyszer randiztam mással,flörtöltem,cseteltem. Tudom,hogy ez nem normális dolog,de úgy érzem a párom szándékosan bosszant néha,mintha nem is szeretne vagy nem tudom tesztelne,én meg nem fogom magam idegileg tönkretenni miatta úgyhogy inkább oldom a feszkót ilyenekkel.

Más is van ezzel így??? Ennek mi a lelki háttere amúgy?

Ne szidjatok légyszi,köszi!


2020. máj. 22. 12:44
A kérdező szavazást indított:
Igen,én is így oldom meg.
Nem,soha!
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb, ha elhagynád?
2020. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet,de közben meg amikor nincsenek ilyen kirohanásai folyton hiteget,hogy mennyire szerelmes belém és akar közös jövőt is..
2020. máj. 22. 13:00
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem azért szereted őt mert semmibe néz, a legtöbb nőnél bejön ez a taktika.
2020. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mas temakor a felrelepes szerintem.

Itt meg vagyok dobbenve, hogy miert vagy mellette egy szabad vilagban, ahol se szigoru vallas, se ehenhalas vagy megtorlastol valo felelem nem kot hozza.

2020. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de én nem is maradnék benne egy ilyen kapcsolatban. Hiába mondja, hogy szeret, ha nem ez jön le a viselkedéséből. Mondani bármit lehet. Ha ennyire kikészít tényleg inkább hagyd ott és keress egy normális srácot, aki nem hazudozik és hiteget.
2020. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy te magad mondtad hogy hiteget. Akkor még miről is beszélünk? Arról hogy semmibe vesz, te meg "mással vigasztalódsz".

Elhiszem hogy szereted, hogy vele akarsz lenni, de így hogy? Kvázi nem is illetek össze. Ha akarod meghallgatlak mert érdekel milyen vagy és miért teszed ezt mással.

28F

2020. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól vettem ki a szövegedből több partnereddel is ezt művelted, így kezelted. Itt bizony nem erről van szó. Az eszedbe nem jutott gondolom, hogy elmenjetek párterapeutához, hátha segítene, ugye?! Ja, hogy akkor még kiderülne, hogy nem csak neki, de neked is kéne valamin változtatni.
2020. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elég bonyolult ez a dolog. Nem tudom eldönteni,hogy én várok túl sokat vagy tényleg nem becsül meg?? Ő maga mondja néha ,hogy ajjj nem is érdemellek meg,mert nem mutatom ki,hogy szeretlek. És stb ő is mondja,hogy hát igen hülyén viselkedik velem sokszor. De amikor bekattan akkor a józan érvekkel sem lehet őt visszarángatni abból az állapotából. De alapvetően mondjuk a hét 4 napján nagyon nromális,de aztán meg olyan mint egy hisztis gyerek. Azért viselem ezt nehezn,mert szerelmes vagyok,vagy nm tudom néha már kétségbe vonom és én sem tudom akkor miért vagyok vele,ha ilyen?? lehet mert nincs jelenleg jobb a láthatáron?
2020. máj. 22. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit nevezel bekattanás alatt?! Azért nem mindegy, hogy üt-ver, vagy csak valami miatt frusztrált. Ha nem szimplán észérvekkel próbálnál nyomulni, hanem megérteni és elfogadni őt olyannak, amilyen, akkor lehet, hogy nem érezné ezt támadásnak, nem érezné kioktatásnak, nem alakulnának ki komplexusai. Mondom továbbra is, szerintem mindketőtöknek pszichológusra van szükségetek. Egyéni, és/vagy párterápiára is.
2020. máj. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!