Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy életen át nem felejtjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy életen át nem felejtjük el ha meg csalt a párunk / férjünk ? Ki hogy élte meg , mikor enyhült ?

Figyelt kérdés
2020. máj. 19. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

El lehet felejteni. A lényeg az, hogy ha megcsalt a párunk, ébresszünk benne bűntudatot. Adjuk vissza, amit velünk tett, aztan dobjuk ki.


Utána nő nem felejt majd el téged.

2020. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Elküldtem a francba, többet beszélni se beszélek vele. Az emlékeket kitöröltem és van egy ezerszer jobb kapcsolatom.

Nem bonyolult, ha ő másban leli az örömöt akkor elengeded és keresel olyat aki nem egy félrekacsingató félnótás.

2020. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ember túllép rajta, és egyre kevesebbszer és kevesebbszer jut eszedbe.

Aztán van, hogy hónapokig évekig nem.


Le kell foglalnod magad és persze a legjobb...ha mázlid van akkor beleszeretsz valaki másba

2020. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt sosem lehet elfelejteni. Úgy értem, hogy túl lehet rajta lépni, fel lehet dolgozni, de az emléke megmarad.

Hogy éltem meg? Teljesen összetörtem, amit igaznak és biztosnak hittem az kipukkadt, mint egy lufi. 1,5 éve történt, azóta elváltam. Sokat dolgoztam magamon azóta, levontam a megfelelő következtetéseket. Ritkán meg feltör bennem a düh a volt férjem iránt, de egyre kevesebbszer és már nem fáj ha a megcsalásra gondolok, tudok róla nyíltan és semlegesen beszélni.

2020. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem lesz népszerű a válaszom. 10 éve ismerem a párom, 14 éves koromtól udvarolt nekem és nagyon sokszor kicseleztem. Fiatal voltam és nem akartam senkit, csak szórakozni. Majd 21 évesen beleszerettem, kitartó volt és összejöttek vele. Megcsalt két év után, szeretője volt. Elmondta és szakítottunk. Fél évig utána külön éltünk. Nekem is lett új párkapcsolatom. Nem hagyta, hogy nélküle legyek ostoromt és gondoskodott rólam addig amíg külön éltünk. Mindennap keresett a leghosszabb idő amíg nem beszéltünk 3 hét volt. Igazán elmondta mi történt vele, nem voltam igazán jó barátnő és nem érdekelt a szex sem. Jött egy nő aki vonzónak tartotta és belement a dologba. Kibeszélte a dolgot, megszakított minden kapcsolatot a nővel. A világ legjobb párját kaptam meg ezután, a csillagokat lehozná, nagyon figyelmes és minden pillanatban érzem rajta mennyire bánja amit tett. Néha eszembe jut és akkor mindig elmondja, hogy ha nem lép félre soha nem értékeli igazán azt ami köztünk van. Boldog vagyok vele, nem haragszom rá. A nőre vagyok inkább kicsit féltékeny de az is kezelhető. Nem bántam meg, hogy megbocsájtottam de ha újra megtenné akkor sem utálnám magam mert mertem sebezhető lenni és bíztam újra.
2020. máj. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!