Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért esik az embereknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik az embereknek rosszul ha meg csalják?

Figyelt kérdés
Persze ennek énse örülnék de mi miatt bűn ez? Ilyenkor mi zajlik le az ember fejébe? Nem szereti már a párja?
2020. máj. 19. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
7%

Mert gyenge alakok.


Engem nem érdekel pl.

2020. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Mindenkinek rosszulesik, hogy ha hülyének nézik, elárulják.


Ha egy barát árul el, az se esik jól.

2020. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Egy párkapcsolat legnagyobb bűne a megcsalás, azt jelenti hogy a megcsaló akkora gyáva féreg, hogy még arra se volt bátorsága, hogy a szemébe mondja a másiknak, hogy legyen köztünk vége, vagy hogy nem kívánlak stb.


Mikor én megtudtam, hogy megcsaltak már tudtam, hogy az illető nem szeret (később tudtam meg a megcsalás tényét). Inkább csak csalódott voltam.

2020. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%
Mert önzőek vagyunk, és kisajátítjuk. Egy életünk van, szép leélni valaki melett az életet de szerintem tapasztalás szempontjából hülyeség a monogámia.
2020. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az esett rosszul hogy nemi beteg lettem tőle és a betegség szövődményei miatt lehet hogy gyerekem se lehet.


Végülis, nem történt tragédia. :)

2020. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!