Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert ilyen mocsok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen mocsok?

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok törve. Már nem tudom hogy kezeljem ezt. Tudom mi a végső megoldás, de szeretném megosztani... 4 éve vagyunk együtt a "párommal". Régebben lebukott azzal, hogy chatelt és ruhatlan képeket cserélt nőkkel... Akkor majdnem szakítottam, végül megbocsajtottam... Sajnos nem reg kiderult, hogy újra csinálja és csinálta is végig... Mindig újabb és újabb nőkkel, de regiekkel is, akik férjes/gyerekes nők... Teljesen össze vagyok törve. Én tényleg igyekszem mindent megadni neki,de mégsem vagyok jó. Nagyon el vagyok keseredve. És el akarja hitetni, hogy ez nem meg csalás... Ez egy mocsok világ, ami lehetőséget ad erre. Aki nem basz*k félre a való világban, így teszi meg, és máris hűségesek mondja magát.
2020. máj. 15. 16:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el, én is csak osztani tudom #7 véleményét.

Az én exem folyamatosan szexpartner/társkeresőzőtt,én is megbocsájtottam először, de egy ilyen ember SOHA nem fog tudni leállni, függő, és ezzel tuningolja az önbizalmát. Neki ez egy tökéletes felállás, te ott vagy, fixen dugsz vele, ő meg nőzhet össze vissza. Miért is változna meg? Elhagyod, majd keres magának egy másik lábtörlőt, ennyi.

2020. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Miul válasza:

Hát abban teljesen igazad van hogy egy mocsok világban élünk , bár szerintem is ez teljesen felfogható egy megcsalásnak , emellett ha tiszta lenne a lelkiismerete akkor eléd állna és megmondaná az őszintét , mi szerint ő a vétkes és tényleg félre lépett + nem akarlak megbántani kedves kérdező , de aki már ezt csinálja az lehetséges hogy nem is szeret téged , csupán jó hogy van egy "tartalék" , a sok másik mellett :/

Magamból kiindulva , én nekem is nemrég ért véget a kapcsolatom , bár azt már tényleg nem nevezném szerelemnek /szeretetnek , amikor a párod azzal fenyegetőzik hogy eltöri a térdedet ha megint együtt lát téged egy fiúval (aki igazándiból egy régi jó ismerős ált. suliból ) , vagy amikor összeveszés után ő azonnal fut egy idegen nő ágyába , hogy csak azért is megbizonyosodjon benne hogy ő már pedig a jampi :D

Folyamatban hazudozik és elméleteket gyárt hogy mégis kivel csaltad meg őt (holott itt látszik meg hogy az ember önmagából indul ki elsőnek ) xd

Magamat félre téve csak azt akartam mondani , ha másik oldalról nézve ő is ilyen típus , féltékenykedő , akkor meg jó hogy hagyd el , az ilyenek azt sem érdemlik meg hogy egy szót is szólj hozzájuk ,mert csak kihasználnak azzal hogy "ők pedig szeretnek " , ami egy baromi nagy hazugság !XDD

17/L

2020. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!