Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek van félnivalóm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van félnivalóm a lentiek tükrében?

Figyelt kérdés
Barátommal 1,5 hónapja jöttünk össze, ő 28 éves, én 26. A legutóbbi exe egy 40 éves nő, aki bomba formában van, legalább 10-15 évet letagadhatna, fiatalon a hazájában szépségversenyeken indult és többször helyezett is lett. Azért szakítottak, mert a barátom ideköltözött Magyarországra (határon túli magyar) és nem akartak távkapcsolatban élni. Megnéztem a nőt, nem tagadom leesett tőle az állam, hozzá képest külsőleg a fasorban sem vagyok. Nem hiszem, hogy visszamenne hozzá, viszont ott motoszkál a fejemben, hogy keres egy ehhez a nőhöz hasonlót, főleg, hogy mondta neki egyáltalán nem számít a kor.
2020. máj. 10. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Ahol nincs probléma, oda csak azért is kell csinálni egyet, ugye?


Egy elhízott nőhöz képest még te meg kész modell vagy!

Minden csak viszonyítás kérdése. Ezért sincs értelme egymáshoz hasonlítgatni magunkat.


Ex. Ő már a múlt. Te a jelen vagy. Ehhez tarts magad. Vagy hisztizhetsz tovább és te is ex leszel.

2020. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek, csak eddig magamban gondolkoztam ezen, neki nem hoztam fel és gondoltam megkérdezek másokat is, hogy ők hogy látják.
2020. máj. 10. 13:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy jó nője,aki annyira jó nem volt, hogy megtartsa..

A párod nyilván okkal választott téged.Van benned valami ami felkeltette az érdeklődését.Ennyi.Masfel hónapos kapcsolatban ennél tovább nem is kell rag

2020. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Teljesen felesleges ezen pattognod. De tudom, mivel a béka s..gge alatt van az önbizalmad, ezért a kérdésed is csak önmegnyugtatás.


Miért van ennyire bizalmatlan a párod felé?

Ha meg elégedetlen vagy a külsőddel, akkor változtass rajta.

2020. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocs de elküldtem 🤦

Szóval nem is kell tovább ragozni,majd alakul a kapcsolat.Amugy ennyire felszínesnek érzed hogy őt csak a külső érdekli?

2020. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodj meg. Biztos visszamegy hozzá..
2020. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Édesem... ha ennyire primitíven egyszerűnek nézed a párod, akkor miért vagy vele? Mindenkinél van szebb és jobb, de ha mindenki úgy gondolkodna mint te, nem lennének 1-2 évnél hosszabb párkapcsolatok.
2020. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Te 26 vagy a másik csaj 40.

Ő lassan kezdi elhagyni a terepet,neked most kezdődik

Van még kérdés? :)

2020. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van ám...
2020. máj. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!