Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mikor lehet a szeretönél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehet a szeretönél?

Figyelt kérdés

Ha mindig válaszol az smsre, de néha félóra késéssel

Fiúbarátomra gyanakszom

Most már arra gondolok , hogy megy 2 szer egy héten lehet és lehet csak 1-2 órára

Ilyen lehet?


2020. márc. 11. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt honnan tudjuk? Biztos, hogy van szeretője?
2020. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél gyerekes. Az hogy FÉL óra múlva válaszol semmit nem jelent. Én nő létemre van hogy óràk múlva vàlaszolok, mert munka közbe nem tudok ugrani minden pittyre.


Egyébként bàrmi lehet, de ha pióca meg hàrpia vagy azzal csak rontasz a helyzeten

2020. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ha lenne, mikor tudna vele lenni igy?
2020. márc. 11. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "így"? Nem írtál le semmit, amiből legalább sejtnetnénk, mikor mit csinál. Szerintem keddenként 16-18 óra között.
2020. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor, aki szeretőt tart, az meg tudja oldani. Volt egy ismerősöm, ffi, akit a felesége folyton ellenőrzött, nagyon fosott tőle, mégis folyamatosan csalta. Elment dolgozni, ahonnan lelépett 1-1 pásztor órára :) Évek óta tudom, hogy ez megy.
2020. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugyanahhoz a nöhöz ?
2020. márc. 12. 15:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként szükség helyzetben nem kell oda fél óra... 10perc is bőven elég egy gyors menethez.. Kizàrt hogy így ki fogod szàmolni. Beszélj vele. Ha kételkedsz vagy nem bízol, szakíts.
2020. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!