Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Honnan tudjam, ha irogat még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, ha irogat még más nőkkel?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja beleolvastam az üzeneteibe mert nem hagyott nyugodni a sejtelmem és sajnos beigazolódott, hogy elég undorító üzenetváltások folytak. Nem találkozott a nővel (más országban él) meg elvileg azokkal sem akikkel korábban ezt csinálta. Azt mondta nem csinál ilyet többé. Honnan tudjam, hogy így van-e, vagy csak óvatosabb?

2020. márc. 2. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne, hogy írogat másokkal.
2020. márc. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne, hogy óvatosabb lesz a jövőben. Amíg vele maradsz, addig aggódás lesz az életed. Nem megbízható ez a figura. Ez van, fogadd el.
2020. márc. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudnám miért maradnak sokan ilyen emberekkel együtt....
2020. márc. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3


Mert a mesékben élnek.

2020. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert úgy gondoltam ez egy hiba amit belát, és megpróbál változtatni rajta. Mostanában látom, hogy ő nem veszi észre a hibáit, szóval nem tudom honnan lehetnék biztos benne hogy még ilyesmit csinál.
2020. márc. 2. 09:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak neked hiba. Neki nem.

Legfeljebb az hogy kiszurtad. Jobban vigyáz.

2020. márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Neki ez nem minősül hibának, számára ez belefér egy kapcsolatba. És minek látná be, ha így is vele maradsz?
2020. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt? Nekem nem derült ki a kérdésedből,hogy a levelezgetések a kapcsolatotok előtt, vagy alatt történtek?


Ha a kapcsolatotok alatt, nem hinném,hogy változna, esetleg egy ideig visszavesz, aztán óvatosan, de újrakezdi.

Ha töröl mindent meg sem fogod tudni, legfeljebb sejted, ha ezt otthon, titkolózva teszi.

2020. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csípi a szemem! Ne írogassunk már másokkal, főleg szerelmi kapcsolatban!
2020. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagyonomat rá, hogy írogat, csak most jobban oda fog figyelni, hogy ne bukjon le.
2020. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!