Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy viszonyuljak a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lobofv kérdése:

Hogy viszonyuljak a volt szeretőmhöz?

Figyelt kérdés
Másfél éve tartó szeretői viszonyba kerültem egy 20 éves lánnyal, én 40 vagyok, érzelem nélkül kezdtük de sajnos én beleszerettem, mindkettőnknek volt párja amikor elkzdtük ő nem akart semmilyen erzelmet felém mutatni amit végig hangoztatott is miután szakítottak utána is tartotta magát ehhez és közölte soha semmilyen komoly kapcsolat nem lehet közöttünk csak sex, persze rengeteget foglalkoztam vele és látszolag barátokként is megvoltunk, annak ellenére, hogy hazudott és párszor átvert, ő most összejött újra a régi barátjával és közölte, hogy vége kettönk között az eggyütlétnek, de ha gondolom barátokként megprobálhatjuk folytatni a kapcsolatot és most nem tudom, hogy viszonyuljak hozzá érdemes e folytatni barátként vele vagy jobb ha hagyom az egészet és elfelejtem szép lassan?Mikor szakitott a barátjával onnantol abbamaradtak a közös programok és az együtlétek is csökkentek,de közben elkezdett randevuzni másokkal amit letagadott,amikor nem jött ösze neki valakivel akkor újra jött hozzám hogy csináljunk valamit,amivel azt ereztem hogy "nincs ló jó a szamár is" amúgy soha nem keresett ,és teljesen hidegen hagyta,hogy erzek iránta a végén már barátként se kelletem neki nagyon mert volt más akivel elbeszélgetett,de velem mégsem szüntetett meg semit sőt azért nem mondta el,hogy volt mással is mert nem akarta ,hogy megharagudjak rá és ne foglalkozzak vele többet,mégis mindíg hűvösen viselkedett velem és távolságtartóan amivel összezavart ,ezért nem tudom,hogy kell e nekem egy ilyen barát vagy sem,ő azt mondja fontos lenne neki és megmutatná,hogy tényleg a barátom mert eddig nem ugy nézett rám mint barát,csak már annyiszor átvágott ,hogy nem hiszek nagyon neki.Hogyan tudnék helyesen dönteni?Hogy viszonyuljak hozzá?
2020. febr. 29. 01:18
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Jó nagy balek vagy.TÉRJ már észhez.Eddig is csak kihasznált,40 évesen milyen barátságot akarsz egy 20évessel,hagyjad már ...
2020. febr. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Magadat kinzod, ha tovabb remenykedsz. Ennek semmi koze ahhoz, hogy ki hany eves, de a valaszolok ebbe fogjak torolni a labukat.

Szoval az ilyen remenykedes csak a vegtelenbe nyulo onkinzas. Azt nem ertem, a masik miert nem tudja szepen kimondani, amit akkor neked kell.

Akkor ne legyen baratsag se baratsag.

Egyebkent az egyetlen modja a tulelesnek, ha egy eles vagassal lezarod ezt. Es megallod, legalabb jo ideig, hogy keresd, hogy interneten ellenorizd. Es ha o keres, azutan mar ne valaszolj.

Kulonben olyan maradsz, mint Don Quijote.

2020. febr. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak kihasznalt. Mindenféle kommunikációt szakíts meg vele, ha kell tiltsd a számát is, különben sosem tudsz eltavolodni tőle.
2020. febr. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
pontosan leírtad, hogy milyen problémák voltak a kapcsolatban. Hogy kéne viszonyulni? Ahogy ő viszonyul.
2020. febr. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegelj aszerint, ahogy én: mindig azt nézem, a másik fél mit _tesz_, nem azt, hogy mit mond. Elég jól le lehet vonni belőle sokmindent.
2020. febr. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Elkezdtél érezni, azonnal meg kellett volna szakítani mindent. Korkülönbség végett max szex. Nekem is volt a 40-es éveimben 4-5, 20 körüli lány az életemben. Amint valami érzelmet észleltem, azonnal vége és nagy ívben kerülni. Barátság, jó pofizás, olyankor ha egyiknek érzései vannak, csak szenvedés sokáig. Teljesen lezárni, ignorálni, mint ha soha nem is ismerted volna. Ez a legrövidebb út a túllépéshez. Majd jön a következő.
2020. febr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kihúzod magad, fejedet elfordítod, és mész tovább. Semmi más megoldás nincs, ami értelmes. Csak saját magadat teszed tönkre.
2020. febr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak mondd meg neki h ez neked nem.jó es nem szeretned folytatni,es massal szeretnel lenni.
2020. febr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen régóta tudom ,hogy ez lenne a megoldás csak nehéz,de ezt fogom tenni,teljesen lezárok vele mindent.
2020. febr. 29. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!