Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az gaz, ha a parommal iden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gaz, ha a parommal iden meg nem szexeltunk?

Figyelt kérdés

Es nem azert, mert egyiken sem kivannank a szexet. En 2-3 napnal tobbet nem is birok ki, szoval idaig mindig megoldottam magamban, ha olyanom volt. Vele altalaban azert nem megy, mert ha eppen nem vagyunk osszeveszve, akkor bealszik elotte, es egyebkent meg nem is keresi az alkalmat ra. Mindig mondja is, hogy felole megdughatnek barkit. Meg nem eltem ezzel a lehetoseggel.


6 eve vagyunk egyutt, van egy gyerekunk is, Ot nagyon szeretjuk mindketten. Egymast mar kevesbe.



2020. febr. 23. 16:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek a kapcsolatnak vége. Itt már csak jön, hogy a gyerek miatt nem megyünk szét, a lakás miatt, a kocsi miatt, és a többi kifogás.

A kapcsolat 4 lábú asztal. Szeretet, közös érdeklősés, szex, anyagiak. Ha bármelyik nincs meg az asztal billegni fog, vagy el is dől. A döntés a tiéd.

2020. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
53%

Kidől este az asszony? A nő is dolgozik gyerek mellett ha nagyobb, és nagyon sok helyen munka után ott a házimunka meg a gyerekkel foglalkozás, és apuka meg leül egy sörrel, vagy a számitogép/telefon elé és jajgat hogy fáradt. Minden a nő nyakán van,aki lehet 100 szor fáradtabb, persze kidől. Mellé még társul egy megfásult nézés ,a ferfi reszeről a szex hiány miatt, a nő reszéről meg a ( csak egy mosoly ) lenne miatt


Nekem sem lenne kedvem olyannal összebujni,aki lesz.r egész nap, este meg nagyon tudna szeretni arra a kis időre...

2020. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!