Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan fogadjam el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy megcsalt a barátom, majd összejött a csajjal?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk utolsó 1 hónapjában folyamatosan a lánnyal lógott, hazudott, hogy hol van, kivel találkozgat.

Utána gyorsan kidobott, érzelemmentesen és elárulta, hogy lefeküdt a lánnyal és hogy randizgatnak aztán megszakítottam vele a kapcsolaot de még mindig látom, ahogy közös képeket tesznek fel, randiznak, illetve átmegy hozzá a csaj.

Én végig éreztem, hogy van köztük valami, de hülyének voltam nézve, hogy csak "barátok" most meg már szerintem együtt vannak, bár a srác még tinderezik és ráír minden 2. lányra, illetve még nekem panaszkodott, hogy ez az új csaj nem elég határozott és nem olyan jó az ágyban mint én.

Elvileg azt mondta, hogy nincs köze ennek a lányak ahhoz, hogy mi szakítottunk, de mégis mióta belépett az életébe (értsd: ráírt a barátomra, hogy fel akarja szedni, ami sikerült is) azóta romlott meg a kapcsolatunk, azt mondta azért hazudik nekem, mert féltékeny vagyok és nem akarja, hogy kiakadjak, hogy ezzel a lánnyal találkozik (?).

Szakításunk után még randiztunk, megpróbáltuk újra helyrehozni, néha úgy viselkedett, mint aki fel akar szedni, néha meg, ha megtudta, hogy találkoztam egy fiú barátommal kiakadt és megszakította velem a kapcsolatot.



Hogyan dolgozzam fel, hogy összejött egy olyan lánnyal, akivel én mindig is sejtettem, hogy van valami? Alapból önbizalomhiányos vagyok, de ez most nagyon betett és azóta csak azt látom, hogy mi van meg abban a lányban, ami bennem nincs. Ráadásul amúgy nem egy olyan nagy szám a csaj így még rosszabbul esik... most normális válaszokra vagyok kíváncsi, nem olyanokra, hogy "ne foglalkozz vele és kész" hanem tényleg segítő kommenteket, aki esetleg volt hasonló szituációban.


Mert jelenleg úgy összetörte a szívem, hogy nem tudok továbblépni és ha nem is akarom, mindig eszembe jut. Még senki sem bánt így velem és sokakkal összejöhetett volna a dolog azóta, de mivel ennyire összetörte a szívem, képtelen vagyok új kapcsolatot kezdeni, vagy szerelmesnek lenni. Ilyen self love tippekre lennék leginkább kíváncsi, hogy hogyan építsem vissza az öbizalmam, hogy nem csak egy darab szar avgyok akit kidobtak és nem felelt meg. Köszönöm aki nem bunkó és tényleg próbál segíteni:((


2020. febr. 5. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Durva...

2#-es elmondta és egyetértek, nincs is mit hozzátenni

Csak játszik veled, növeli az egóját, de tartós kapcsolat felejtős.

Én már az első megcsalás után elgondolkodnéj, kell-e nekem ez a kapcsolat..

F

2020. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd én is itt nyomorgok fél éve. Megcsalt, összejött a csajjal. Majd azóta se engedjük el egymást, semmi szex, néha ritkán egy csók, de minden alkalommal ölel, keres vagy épp kiakad a depressziója alatt.

Elengedni nem tud, de a másikat se, én meg nem birom kezelni a helyzetet.

De sosem alázott meg a barátaim előtt, nem kéjelgett mesélve a csajról lesve milyen nagyot tudott belém rúgni ezzel.

Jött mindig mikor szukségem volt rá s bár nem birom elfogadni a dolgokat ha ilyent tenne mint az exed én tuti meggyűlölném.


Sport sokat segít, nekem a futás s úszás.

2020. febr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem elfogasnám, hanem többet szóba sem állnék ezzel a büdös gyökérrel!
2020. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*jav. :elfogadnám
2020. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%
2napja írtad ki a kérdést, aztán úgy írsz mintha ez hónapokkal korábbi kérdés lett volna, és mennyi minden esemény történt azóta. Szóval kamu az egész.
2020. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!