Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan fogadjam el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy megcsalt a barátom, majd összejött a csajjal?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk utolsó 1 hónapjában folyamatosan a lánnyal lógott, hazudott, hogy hol van, kivel találkozgat.

Utána gyorsan kidobott, érzelemmentesen és elárulta, hogy lefeküdt a lánnyal és hogy randizgatnak aztán megszakítottam vele a kapcsolaot de még mindig látom, ahogy közös képeket tesznek fel, randiznak, illetve átmegy hozzá a csaj.

Én végig éreztem, hogy van köztük valami, de hülyének voltam nézve, hogy csak "barátok" most meg már szerintem együtt vannak, bár a srác még tinderezik és ráír minden 2. lányra, illetve még nekem panaszkodott, hogy ez az új csaj nem elég határozott és nem olyan jó az ágyban mint én.

Elvileg azt mondta, hogy nincs köze ennek a lányak ahhoz, hogy mi szakítottunk, de mégis mióta belépett az életébe (értsd: ráírt a barátomra, hogy fel akarja szedni, ami sikerült is) azóta romlott meg a kapcsolatunk, azt mondta azért hazudik nekem, mert féltékeny vagyok és nem akarja, hogy kiakadjak, hogy ezzel a lánnyal találkozik (?).

Szakításunk után még randiztunk, megpróbáltuk újra helyrehozni, néha úgy viselkedett, mint aki fel akar szedni, néha meg, ha megtudta, hogy találkoztam egy fiú barátommal kiakadt és megszakította velem a kapcsolatot.



Hogyan dolgozzam fel, hogy összejött egy olyan lánnyal, akivel én mindig is sejtettem, hogy van valami? Alapból önbizalomhiányos vagyok, de ez most nagyon betett és azóta csak azt látom, hogy mi van meg abban a lányban, ami bennem nincs. Ráadásul amúgy nem egy olyan nagy szám a csaj így még rosszabbul esik... most normális válaszokra vagyok kíváncsi, nem olyanokra, hogy "ne foglalkozz vele és kész" hanem tényleg segítő kommenteket, aki esetleg volt hasonló szituációban.


Mert jelenleg úgy összetörte a szívem, hogy nem tudok továbblépni és ha nem is akarom, mindig eszembe jut. Még senki sem bánt így velem és sokakkal összejöhetett volna a dolog azóta, de mivel ennyire összetörte a szívem, képtelen vagyok új kapcsolatot kezdeni, vagy szerelmesnek lenni. Ilyen self love tippekre lennék leginkább kíváncsi, hogy hogyan építsem vissza az öbizalmam, hogy nem csak egy darab szar avgyok akit kidobtak és nem felelt meg. Köszönöm aki nem bunkó és tényleg próbál segíteni:((


2020. febr. 5. 22:49
1 2
 1/15 anonim válasza:
7%
Ha le akartam építeni a csajomat, én mindig úgy intéztem, hogy meggyűlöljön. Nem volt ugyan elegáns megoldás, de neki könnyebb volt leválnia rólam, meg a nagy farkamról, amit annyira megszeretett már...
2020. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 orton ***** válasza:
90%

Had menjen. És nem csak bunkóságból, lekezelésből érezd így. De nálam pl sok ilyen alapelv kialakult az évek során, nyilván sok szívfájdalom és sok boldogság után


1. Csak olyannal jövök össze, aki velem akar lenni, szeret tényleg, időt szán rám, energiát, olyannal aki nekem is kell.

2. A kapcsolatok 90% nem tart örökké, a legtöbb ember inkább úgy fejlődik hogy elválnak a kapcsolatban, ritkán örökre együtt, közösen. Ez természetes.

3. Ha valaki megcsal, azonnal lapát, vagy maradhat csak szex kapcsolat, hisz eljátszotta a monogámia által kitüntetett pozíciót már nálam.

4. Had menjen...minek kéne neked valakivel járni, aki nem akar veled lenni? Minek sírnál ilyen valaki után? Ennyire nem tiszteled magad?

5. Ha ennyire nem tiszteled magad, kezdj el úgy élni hogy tudd marha gyorsan. Mert hogy várhatod el hogy a párod tiszteljen?

6. A szűrődön marha gyorsan kell fejlesztened, hogy kivel szűrsz össze komolyan is levet. Ha az elején sokat kérdezel, akár félpoénosan, meglepődnél az emberek mennyit és köztük rosszat elárulnak magukról. Főleg a megcsalást pl hasonló kontextusban "tiniként megcsaltam az összes párom"/"megcsalt ezért lefeküdtem a legjobb barátjával/testvérével". Nem kell kioktatni, leugatni, de most komolyan minek terveznél komolyan egy ilyen kétszínű emberrel? Szexelj vele vagy egy randi után felejtsd el. Nem komoly, monogám kapcsolatra való.


Amúgy erről végtelenségig lehetne beszélni. Inkább itt megállok.

2020. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Aki 2 végén égeti a gyertyát az tud így viselkedni, mert nem tud választani a 2 keze között és csak őrlődik. Nem biztos hogy a másik lány feltétlen jobb nálad, de biztosan van benne valami ami miatt vonzódik hozzá. Ha nem szeretne akkor már dobott volna és megszakított volna minden kapcsolatot, azért nem enged el, mert próbálja fenntartani a Status QUO-t, vagyis húzni a döntés amíg csak lehet.
2020. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 peca1000 ***** válasza:
100%

Megunt téged, ez van.


Kell neki a változatosság testben, személyben. A másikat is hamar megunja.


Fogadd el magadban ezt a tènyt, és keress egy másik pasit.


Temesd el magad egy kicsit a munkában, hobbidban, sportban pár hétig, hónapig.


Őt meg tiltsd le mindenhonnan, ne tarts vele kapcsolatot.

2020. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Én azt nem értem, hogy mi a francért tartod vele a kapcsolatot? Miért nem tiltod a közösségi oldalakról is?! Felejtsd el! Ez egy szemét dög! Lesz 1000 kobb
2020. febr. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

,,. Ha nem szeretne akkor már dobott volna " Ez igazán negnyugtató tény. Igen, biztis szereti. Ebben a pillanatban mérget mernék rá inni. Annyira szereti, hogy most is épp másba van a farka. De szegényke csak őrlődik két döngetés között , sőt lelki beteg is lett éppen míg a másik csajt tömi.


Kérdező pár hónap múlva nevetni fogsz a kérdéseden. A pali meg egy undorító féreg.

2020. febr. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő magasról tesz rád.


ÉS bármit is tennél nem érdekelné. Ő boldogan vígan éli a napjait.


Szóval neked is le kéne őt magasról sz**arni röviden...


És ha úgy állsz kezdj el ismerkedni de ne depizz be otthon a 4 fal között.

2020. febr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így jártam, csak velem az exbarátnőm tette ugyan ezt. Évek teltek el; és még nem jöttem helyre 100%-osan. Hagyj időt magadnak..
2020. febr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem depizek be, ugyanúgy élem az életem, csak már kevésbé tudok megbízni bárkiben is, úgy érzem://

Amúgy már tiltottam mindenhonnan, pár hónapja, mert elegem lett a hülyítéseiből. Épp egy találkozót vagy randiféleséget szervezett le velem, majd közölte, hogy mégsem jó, mert egy másik lánynál van épp és ott fog aludni:)))) na itt lett elegem és tiltottam mindenhonnan, nem írtam többet neki, ő még keresett de lassan felhagyott ezzel, helyette az összes barátomat akarta felszedni és találkozgatni velük, hogy kérdezősködjön rólam, meg pletykáljon, hogy épp kivel randizom. Bekövetett mindenféle új profiljaival, meg likeolgatott és ilyesmi, plusz, szexhírdestést is feltetta netre (!!) most enm tudom, hogy ezt szándékosan, hogy lássam. Ja, meg félreértett mindent, mert valamilyen téves infóból azt vette le, hogy én szexeltem egy fiúval, ami nagyon nem volt igaz és felkereste, hogy megkérdezze milyen volt.... szóval egy bolond, azt tudom, de nyilván, az elején ő is normálisnak tűnt, csak a végére teljesen meghülyült

2020. febr. 6. 18:34
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Jézusmárja.... :)


Ez egy dedós f**asz.


Örülj, hogy megszabadultál egy retardálttól.


Aztán ha azt mondja, hogy te vagy életem szerelme, életem értelme a legjobb az életemben....nehogy elájulj tőle :)

2020. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!