Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy hàzas nővel voltam èvekig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hàzas nővel voltam èvekig, ha barmit tesz ami veszelyezteti az en kapcsokatom, a gyedekein csattan az ostor. Jo otlez nekik szolni nem a ferjnek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 5. 13:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell senkinek szólni, főleg a gyerekeket ne keverd bele!

Értelmes tanácsot úgy lehetne adni, ha leírnád, hogy mi az, ami miatt ez fölmerült.

2020. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha egy fsz dug félre akkor lehet szólni! Nehogy már most ne lehessen. Szólj neki, akkor kell a családot szem előtt tartani, mikor az ember szétteszi a lábát meg beteszi a farkát másba, nem utólag....
2020. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt pofád szeretőnek állni, legyen pofád vállalni a következményeket.
2020. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A te kapcsolatod, már rég nem kapcsolat. Azt félted? Ugyan kitől?

Gyerekeket meg ne keverd bele ha jót akarsz. Akkor durvul csak igazán a helyzet. Légy férfi, és old meg humánusan és gálánsan a helyzetet, szeretőhöz illően.

2020. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt valaki magyarázza nekem el légyszi! Mert ez nekem magas egy kicsit. Egy ilyen reptilián (gyíkarc) hogyan tud megfogni egy nőt? Milyen lelkivilága lehet már annak, aki a gyerekeivel zsarol egy anyukát és még cinikus felhanggal itt közre is adja? Ráadásul évekig. A külseje lehet? Vagy mi? Vagy a normàlis férfi unalmas a nőknek? Passz.
2020. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm nem értem a kérdést? Voltál egy házas nővel, de neked lett egy kapcsolatod amit féltesz, de most arra gondolsz hogy a gyerekein keresztül ártasz neki? Elmondod a férjnek? Ha ez a kérdés, akkor a válaszom kedves idegen!! Miből gondolod hogy te akkora sztár voltál a nő életében hogy artani akar a kapcsolatodnak? Az írásodból kiindulva ha az ágyban is így alakítasz ahogy írsz, nyugi nem fog bekavarni!! A gyerekein keresztül ártani? Nem szégyelled magad? Mit ártottak neked a gyerekek?? Elnondod a férjnek? És?? Azt várod hogy megveregesse a vállad es azt mondja büszke vagyok rád!! Nagyon remélem a férj olyan természet mint én vagyok!! Akkor nem a vállad veregeti meg hanem a kis arcocskád!! És ülj le fiam, ez a kérdés 1-es!!
2020. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!